2726

من باردارم ۱۳ هفتمه.خرما پرید گلوم مثل گاااااااو سرفه کردم.الان شکمم درد میکنه تیرمیکشه.ممکنه مشکلی پیش بیاد واسه جنینم؟یا کیسه اب

من ریخته ام در رگِ توشیره جان؛هی چرخ بزن درمن ودل رابتکان ؛ این همنفسی چه حس و حالی دارد؛درپیکرمن دوقلب دارد ضربان❤

من تو ۶ماهگی کرونا گرفتم یجوری سرفه میکنم جیگرم میومد بالا ولی چیزی نشد الحمدلله

خدایا هزارمرتبه شکر❤خدایا من روتو خیلی حساب باز کردم🧚‍ باز دم غریبه ها گرم، مارو رنگ کردن ولی نفروختن💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

نه عزیزم چقدر هم ناشی هستی ترسیدم تاپیک رو دیدم فک کردم باز زن حامله رو کتک زدن😂😂😂😂😂😂نه چیزی نشده نگران نباش

از دیگران شکایت نمیکنم بلکه خودم را تغییر میدهم💪 چرا که کفش پوشیدن راحت تر از فرش کردن دنیاست مبارزه انسان را داغ میکند و تجربه انسان را پخته میکند هر داغی روزی سرد میشود ولی هیچ پخته ای دیگر خام نمیشود
من تو ۶ماهگی کرونا گرفتم یجوری سرفه میکنم جیگرم میومد بالا ولی چیزی نشد الحمدلله

از کجا گرفتی؟ 

هر زمان که ناراحت شدی به یاد بیار که بیشتر از یه میلیارد سلول تو وجودته که به تنها چیزی که اهمیت میدن تویی❤❤❤
نه عزیزم چقدر هم ناشی هستی ترسیدم تاپیک رو دیدم فک کردم باز زن حامله رو کتک زدن😂😂😂😂😂😂نه چیزی ن ...

ناشی چ عرض کنم از روز اول بارداری سرتوالت رفتنتمم استرس دارم

من ریخته ام در رگِ توشیره جان؛هی چرخ بزن درمن ودل رابتکان ؛ این همنفسی چه حس و حالی دارد؛درپیکرمن دوقلب دارد ضربان❤

هیچی نمیشه.

صدبارم چنین چیزهایی بشه چیزی نمیشه

الانم بجای ناراحت شدن و انرژی منفی و استرس:

گوشیتو ببند.دراز بکش سمت چپ بدنت.یه آهنگ ملایم بذار.یه چیز خنک و شیرین بخور.چشاتو ببند به چیزا خوب فکر کن.

بلند هم که شدی دیگه فکر نکن الان چی میشه و یعنی چیززززی شدهه؟؟؟ یا از اینجور فکرا.

واسه بچه این حال و استرس بده.

لالایی غنچه ی پونه لالایی.بدون که شب نمیمونه لالایی..لالایی هر غمی که گفتنی نیست..همه دردای ما که گفتنی نیس..همه دردای ما که گفتنی نیست...
گاو ؟؟اونو نمیدونم مثل خر سرفه کنی برا جنین ضرر داره

حالا گاوم بگو 

2706