2726
عنوان

خانوما یه لحظه

96 بازدید | 14 پست

من خیلی لاغرم تقریبا ۱۰کلیو کمبود وزن دارم😫

باشگاه هم ثبت نام کردم ولی گفتن باید بخوری تا چاق شی وگرنه از اینم لاغر تر میشی 

همسرمم از این موضوع خیلی ناراحته اونروز میخاستم یه شلوارک بخرم میگه اخه اون به چه درد تو میخوره به تو نمی یاد لاغری🥺😭

میشه بگین من چی بخورم زودتر بدنم رو فرم بیاد و چیکار کنم 🥺

میشه برای حاجتم یه صلوات بفرستین:) مرسی از قلبای زیباتون💋

شیر خشک بخور

من میتونم گریه گمشده رو بشنوم                                        من میتونم حقیقت پنهان رو بشنوم                                              سایه ها مارو صدا میزنن 🥀                                                            من طلوع ترس رو میبینم                                                                اره اما همیشه امیدم پایداره                                                            ما قهرمان هستیم ⚔ قهرمان ها در تاریکترین زمان                      وقتیکه هیچ نوری نیست ولی ما بالاتر میریم💥                             تمام امید و روشنی پنهان شده ولی ما باید زنده بمونیم   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
قدم ۱۶۸ وزنم ۵۴  میگن که باید وزنم ۶۸باشه 😐

خوش به حالت من قدم ۱۶۸ ولی وزنم ۶۵ 

خیلی چاق شدم  

شبهای هجر را گذراندیم و زنده ایم                                       ما را به سخت جانی خود این گمان نبود 
2706