2726
عنوان

واسه شما هم اینجوریه یا فقط منم

262 بازدید | 17 پست

هر وقت مهمون میاد همه میخوان وصل شن به وای فای ما:/

خدایی ادم روش نمیشه بگه نه!! بعد واسه یه نفرم که وصل میکنی بقیه بیخیال نمیشن همه میان میخوان وصل شن! بعدم همع تو اینستاگرام میرن یا چون نت رایگان گیرشون اومده دانلود میکنن!!!! واقعا این موضوع روی اعصابمه!

شما ها اینجور مواقع چیکار میکنین؟ من بعضی وقتا بچه ها ۱۲ ۱۳ سالع مهمون رو میتونم بپیچونم که مثلا نت قطعه ! ولی بقیه رو نمیشه!

واقعا از این کار بدم میاد و خودم هیچوقت خونه کسی نمیگم منو به نتت وصل کن! چون به نظرم پرروییه که متاسفانه ۸۰٪ فامیلای ما این عادت مسخره رو دارن! حالا وصلم میشی نرو دانلود کن یا ۵۰۰ تا پست اینستاگرام باز کن که ! مرسی اه

وزن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وقتی میان وای فایو جمع کن بگو جمعش کردیم کلا 

اگر وسط بحث کردن دیدین دیگه ریپلای نکردم و پیامتون بی جواب موند بدونید که واقعا ارزش پاسخگویی و بحث ندارین🌹تنها زمان غروب خورشید اشعه بنفش به سطح صفر میرسد⛅یعنی میتوانی به نورش خیره شوی بدون آنکه چشمانت تار شود... تازه فایده هم دارد! 💜تو💜 غروب خورشید بودی که فایده کرد برای چشمایم...که خیره میشدم و برای لحظاتی از دیدنت لذت میبردمحال که آن غروب مه گرفته تمام شد و شب فرارسید در میان ستارگان می‌جویم صبرمیکنم تا طلوعی دیگربرای تو شاید ان هنگام آنجا نباشم شاید درمیان شب وستارگانش تمام شده باشم اما باز طلوع کن⛅💜این طلوع تو میتواند هرگز پایان نیابد و کسی جز من بخت دیدن ان نور کم رنگ لاجوردی را نداشته باشدچه زیبا تمام میشود دنیایی که غروبی از روی سعادت دیده باشد... "________❤️ همه ی من تا ابد این قلب از آن تو خواهد بود❤️
2728

ما وای فایمون ی جوریه که ی تعداد محدود فقط میتونن وصل شن و همینجوری خیلی راحت نمیشه بهش وصل شد فقط گوشیا و لپ تابای خودمون وصل میشن😂😂

کوچیک که بودم چند تا زن میومدن دم مدرسه با عنوان معلم حجاب! درباره ترسی حرف میزدن که باید از خدا داشته باشیم ، اینکه تو جهنم خدا چه بلاهایی سرمون میاره و ما باید همیشه مراقب حجاب مون و اگر یک تار مو مون بیرون باشه اون دنیا تک تک تار موهایی که بیرون بوده اویزون میشیم ، اگر ناخن هامون بلند باشه اون دنیا میکشنشون و خلاصه تا سال ها باعث شده بود من از خدایی که اینا برام ساخته بودن بترسم . بزرگ تر که شدم کلاهم رو قاضی کردم و برای خودم خدایی ساختم که دوست دار انسانیت هست نه حجاب و عرف و ... خدایی که اگر از بنده اش ناراحت شده صرفا بخاطر اینه که یه کار غیر انسانی انجام داده نه یه کار غیر دینی. من خدایی رو میپرستم که لایق پرستشه نه خدایی که یه عده نادان و خرافاتی برای میلیون ها ادم ساختند . مادر پدر های اینده برای بچه هاتون خدا رو جوری توصیف کنید که از پرستش اون لذت ببرن نه اینکه همیشه ازش ترس و واهمه داشته باشن!

ما یه زمانی وای فایمون مشکوک به هک بود براش محدودیت گذاشتم آی پی های خاصی که باید تو تنظیمات وای فای وارد میکردی می تونستن وصل شن . بعد یه مدت دیگه تنظیمات باز نشد ( مشکل بسیار متداولیه) فامیلا میومدن با رمزم نمی تونستن وصل شن شمام یا واقعا همین کارو بکن یا دروغ بگو که اینجور شده

نت رو واقعا قطع کنید دروغ هم نگفته باشی

بیسوادان قرن 21کسانی نیستند که نمیتوانند بخوانند و بنویسند  بلکه کسانی هستند که نمیتوانند اموخته های کهنه را دور بریزند و دوباره بیاموزند  کتاب میخوانمچرا که زندگی مرا بسنده نیست    

کاری کن فقط به شماره شما وصل بشه شوهرم مغازش یسره رفیقاش هستن فقط خودش وصله کسی نمیتونه وصل بشه

دختر قشنگم پسر پهلونم مامان عاشقانه دوستون داره ای کاش همیشه بچه بودید آخه هرچی بزرگتر بشین فاصله ما از هم بیشتر میشه من خستگی الان به جون میخرم فقط این روزا زود تموم نشن همیشه برقرار باشین منتظر یه نی نی باشین به زودی 😍💋

قبلا که نت گوشی نبود رخ میداد برام ولی الان اکثرشون نت موبایل دارن راحتم خخخخخخخخخخ البته از اول کرونا اصلا کسی هم نیامده خونه ما راحت 

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
2706