2733
2734
عنوان

میشه بیاید لطفا 😔

82 بازدید | 18 پست

دیروز تولد داشتیم تولد همسر من و همسر خواهرشوهرم از صبح خواهر شوهرم گفت بیا خونمون ک کارارو باهم کنیم گفت بیا بچم شیر نخورده شیرش تموم شده شیر بخری از سوپری پایین .. منم باردارم وقتی راه میرم یکم درد میگیرتم خونمونم پله ها زیادن با اون پله های زیاد رفتم خونشون و منو ۶ بار فرستاد سوپری پایین خونشون برای خرید خونه خودشونم اسانسور نداره پله داره طبقه دومن الان خیلی درد دارم خیلی ناراحتم ک چرا نگفتم نمیرم نمیدونم چرا نمیتونم از حق خودم دفاع کنم اگ بلایی سر بچم بیاد چی میشه کمکم کنید الان چیکار کنم ک بفهمه اون این بلارو سرم اورده ب شوهرم گفتم اونم بی تفاوت بود چون فک کرد چیز جدی نیست خوده خواهرشوهرمم هی میگ از چیه یعنی اینجوری شده اصلا نمیگه من فرستادمش هی اینور و اونور 😔

خُدایاشُکرِت کِ حَواسِت بِ ما هَست..❤💏

خب میگفتی نمیرم😐

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

چه ساده بودی واقعا 6بار رفتی 

مگه بچه بودی بهت بگه برو مغازه هی

خدایا ،                                                                  حرام کن بر دل های ما اندوه دنیا را                                                                                                      برای کشف اقیانوس های جدید ، باید جرئت ترک ساحل را داشت ؛ این دنیا ، دنیای تغییر است نع        تقدیر .
2738

وااایییی خب دختر بترکی چرا نگفتی نه😑

ان شاالله بچتم چیزیش نمیشه...

یا الله .... . اللهم عجل لولیک فرج .... . صلوات برای ظهور منجی عالم بفرستید ..... . اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم .... .           😃😃یکی از بهترین حس های دنیا یعنی فقط تو رو بخواد😌❤                                                            گر بگویم که تو در خون منی بهتان نیست!).              غیر ت‍ـÃـو از همـه دنیـا دیگه‍ سیره قلبـ💘ـم                ❤یه نفره،ولی خب همه کس منه❤                                                  💙باید گشت به دور عشقی که در به کار انداختن خندهٔ تو تبحر خاصی دارد💙                                                   A💏M                                         از یجـایـی بـه‍ بعـد اون دیگه‍ عشقـت نیـست؛تمـ❤ـوم وجـــودته‍)!                                  "Àmĭʼn"
خب میگفتی نمیرم😐

همین دیگه همیشه تو رودرواسی از جونم برای بقیه مایه میذارم اخرش بدبختیاش منو میگیره و پشیمونیش برا خودمه خیلی از دست خودم عصبیم 

چه ساده بودی واقعا 6بار رفتی  مگه بچه بودی بهت بگه برو مغازه هی

واقعا خیلی خریتم کردم خیلی تا رسیدم رفتم شیر و چندتا چیز دیگ خریدم دوباره رفتم دوباره و دوباره هی گفت ببخشیدا الانم هی میگ برو دعا بخون حتما سردیت کرده وای الان اون بیچاره خسته و کوفته میادش باید ببرتت دکتر اخ ک دوسدارم گریه کنم از دست خودم 

خب خودت باید ب خودت ارزش قائل بشی بگو نمیرم الانم برا اطمینان برو سونوگرافی شو   اونجا خ ...

اره این عادت بدم اینکه نمیتونم نه بگم اخرش منو بدبخت میکنه

2706