2733
2734

با دارو سقط کردین یا کورتاژ؟ 

برای سلامتی برادر ۷سالم یه صلوات بفرست💜 اللهم صل الله محمد وال محمد💜بچه ها دعام کنید شنیدم دعای نی نی سایتیا خیلی گیراست دعا کنید زندگیم روبه راه بشه خیلی مشکل دارم منم همتونو دعا میکنم خدای بزرگ هرچی رومیخوایید بهتون بده مرسی دوستتون دارم😘

کورتاژ 

بالا نه ۵ هفته

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دوست صمیمیم

بیسوادان قرن 21کسانی نیستند که نمیتوانند بخوانند و بنویسند  بلکه کسانی هستند که نمیتوانند اموخته های کهنه را دور بریزند و دوباره بیاموزند  کتاب میخوانمچرا که زندگی مرا بسنده نیست    
2728
دوستم فردا دو ماهش میخوا سقط کنه 

کاش خدا اون بچه رو میدادب اونی ک منتظره

برای حل مشکل شوهرم یه صلوات مهمونمون کنید 💚خدایا سپاسگزارم بابت لطف بیکرانی ک در حق ما میکنی❤خدایا هر روز درهای سلامتی،عشق،امید،نور،برکت،ثروت و فراوانی را به روی ما بگشا❤❤الهی امین❤❤
دوستم فردا دو ماهش میخوا سقط کنه 

با قرص؟ 

برای سلامتی برادر ۷سالم یه صلوات بفرست💜 اللهم صل الله محمد وال محمد💜بچه ها دعام کنید شنیدم دعای نی نی سایتیا خیلی گیراست دعا کنید زندگیم روبه راه بشه خیلی مشکل دارم منم همتونو دعا میکنم خدای بزرگ هرچی رومیخوایید بهتون بده مرسی دوستتون دارم😘
2738
تو ۵ ماهگی سقط کرد به خاطر اینکه دختر بود بچه

5 دیگه خیلی زیاده روح داره توی سه ماه با قرص میشه؟ 

2706