2726

ثبت احوال قبول نمیکنه

مامان کارِن و هاکان❤❤اول ازهمه بگم اینجا یه جای عمومیه وقتی تاپیکی میزنی میام نظرمیدم اون نظر منه من نه تورو دیدم نه میشناسم نه توشرایطتم پس فقط نظرمو میگم اگه نظرم برات خوب نبود معذرت میخوام ولی حوصله این حرفای خاله زنک رو ندارم 👈قضاوت کردی👈دلم شکست👈حلالت نمیکنم اگه هم میخوای اینارو بگی ریپلای نزن مرسی❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

تروخدا اخه این اسما چیه میذارید رو بچه..کاری به معنیش ندارم ولی این همه اسم ایرانی شیک...اریا..بردیا..رادین. و...اخه علیهان چیه؟؟البته ببخشیدها نظرت محترمه ولی خب دو روز دیگ این بچه خواست بره مکه .میگید:حاجی علیهان😓😓😓😓😓

خدایا من نمیدونم چطوری، ولی #تو درستش کن..
تروخدا اخه این اسما چیه میذارید رو بچه..کاری به معنیش ندارم ولی این همه اسم ایرانی شیک...اریا..بردیا ...

عزیزم بره حج میگیم حاج علی درضمن حاجی بردیا هم خوب نیس وهم حاجی رادین هراسمی زیبایی خودشو داره نظرتونم محترمه برام 

عزیزم بره حج میگیم حاج علی درضمن حاجی بردیا هم خوب نیس وهم حاجی رادین هراسمی زیبایی خودشو داره نظرتو ...

ن من ک خودم با بردیا و اریا و..مخالفم...اینا رو گفتم چون سلیقتون به این اسما میخوره انگار...😍😍😍قصد توهین نداشتم فدات...

ن من ک خودم با بردیا و اریا و..مخالفم...اینا رو گفتم چون سلیقتون به این اسما میخوره انگار...😍😍😍قص ...

نه عزیزم بخدا هراسمی انتخاب کردم همه یچیزی گفتن از چشمم افتاد اولش میخواستیم بذاریم برهان یا رهام برهانو مسخره کردم رهامم تو فامیل خیلی زیاد شده دیگه نمیذاریم

نه عزیزم بخدا هراسمی انتخاب کردم همه یچیزی گفتن از چشمم افتاد اولش میخواستیم بذاریم برهان یا رهام بر ...

عه...اره حق داری...ولی به تصمیم خودت وشوهرت فقط توحه کن..من از اسم ابوالفضل خوشم می اومد..یکی اومد گف نه بابا فرا روزی بچه ها بهش میگن:ابولی😓😓😓😓

2706