2733
2734
نه ببین دکتری که من میرم پیشش خودش گف سزارین فلان تاریخ انجام میشه برات بعدم گف هم تو دولتی انجام می ...

توبیمارستان دولتی حتی اگردکترخصوصی هم داشته باشی بایدمشکل داشته باشی تاسزارینت بکنند یااینکه دکترت تومعرفی نامه اش واست یک مشکلی بنویسه تابتونه توبیمارستان دولتی سزارینت کنه مثلا بنویسه بچه باپاهستش 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چون اشناست برات میزنه بریچ

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀
همون دیگ اشناس وگرنه نمیزارن

والا سمت ما ینی تبریز خیلی دوستام سزارین کردن بدون هیچ مشکلی  فک کنم بعضی شهرا قبول نمیکنن

اصلا دکترم ازم نپرسید هم سزارین یا طبیعی خودش گف سزارین منم که سزارین میخواستم راحت شدم

2731

وگرنه شکم اول اختیاری نیست

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀
2738

مگه شکم دوم باشی و اولی رو سز کرده باشی. یا دوقلویی که سزه.‌

حواسش نبوده دم زایمانت میگه عه طبیعی باید زایمان کنی

راستی👌

اختیاری نیست تو دولتی ها 

در صورتی که دکتر تشخیص بده که حتما باید سز بشی بیمارستان قبول میکنه ولی خصوصی ها اختیاری هم قبول میکنن

گفتند که او عاشق گیسوی کمند است،،،موهای من از عصر همان روز بلند است 👧
2706