2410
2553
عزیزم من دکتر خصوصی دارما اون گف فلان تاریخ سزارینت انجام میدم اصلا هم نپرسید طبیعی می‌خوام نمی‌خوام

زیر میزی میگیره ازت بخاطر اون قبول کرده

جوری دستامو بگیر که انگار قراره همین الان از دستم بدی 👫
والا دکتر من خودش گف سزارینت فلان موقس

نمیدونم والا لابد بچت بریچه  .کدوم بیمارستان

برای حل مشکل شوهرم یه صلوات مهمونمون کنید 💚خدایا سپاسگزارم بابت لطف بیکرانی ک در حق ما میکنی❤خدایا هر روز درهای سلامتی،عشق،امید،نور،برکت،ثروت و فراوانی را به روی ما بگشا❤❤الهی امین❤❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خیلی بالا نبود پرسیدم ازش ۵تومن میشه کلا با دفترچه

مگه ممکنه

بپرس از بیمارستان ببین با تجویز دکتر چقدر میشه اونوقت متوجه میشی

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔
سزارین میکنن ولی اجباری باید باشه یا مارتی داشته باشی

نه ببین دکتری که من میرم پیشش خودش گف سزارین فلان تاریخ انجام میشه برات بعدم گف هم تو دولتی انجام میده هم خصوصی حالا دیگه نمی‌دونم چطوری هس شرایط این بیمارستان دولتی شرایطتش از خصوصی بهتره 

2720
دکتری که من میرم پیشش گفتش تو دولتی هم سزارین انجام میده

کدوم بیمارستان؟

دولتی اختیاری نداره اگه دکتر نداشته باشی

باید۱۲ساعت درد بکشی اگه نتونی سزارین میکنن

فقط 43 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دخترم ۱۲خرداد 1400 اومد بغلم❤۲بار سقط زیر 8هفته داشتم که علتشون معلوم نشد❤بعد 2سال نتیجه گرفتم❤ ایندفعه با کمک دکتر مهربونم تونستم بفهمم مادر شدن یعنی چی ❤خیلی سختی کشیدم خیلی حرفا شنیدم ولی اونا منو قوی تر کرد❤
مگه ممکنه بپرس از بیمارستان ببین با تجویز دکتر چقدر میشه اونوقت متوجه میشی

بیمارستان دولتی رو گف این قدر میشه خصوصی رو نمیدونم.مگه قرار بود چقدر بشه؟دوست من پارسال انجام داد تو خصوصی با بیمه تکمیلی فقط ازش یک تومن گرفتن

2714
خیلی بالا نبود پرسیدم ازش ۵تومن میشه کلا با دفترچه

خب خصوصی ۶تومنه

فقط 43 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دخترم ۱۲خرداد 1400 اومد بغلم❤۲بار سقط زیر 8هفته داشتم که علتشون معلوم نشد❤بعد 2سال نتیجه گرفتم❤ ایندفعه با کمک دکتر مهربونم تونستم بفهمم مادر شدن یعنی چی ❤خیلی سختی کشیدم خیلی حرفا شنیدم ولی اونا منو قوی تر کرد❤
بیمارستان دولتی رو گف این قدر میشه خصوصی رو نمیدونم.مگه قرار بود چقدر بشه؟دوست من پارسال انجام داد ت ...

اولا بیمه ها وبیمارستان ها باهم متفاوتن

دوما گفتم دیگه زنگ بزن بیمارستان بگو یه زایمان سزارین داشتم دومیه هزینه رو بپرس

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔
2706