2726
عنوان

بچه ها اختلاف سنی ۱۵ سال

| مشاهده متن کامل بحث + 4813 بازدید | 199 پست
چند سالتونه؟ از نظر درونگرا برونگرا چطورین؟ 

من ۸۰ اون ۶۵ هر دو ازنظر اخلاقی شبیه هم هستیم

به بعضیام باس گفتی اونی که برات کف میکنه دلستره نه من😛😜😝                                                            ❤گرنگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤                                                                        

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من و شوهرم ۱۵سال تفاوت سنی داریم

زندگیتون چطوریه؟

به بعضیام باس گفتی اونی که برات کف میکنه دلستره نه من😛😜😝                                                            ❤گرنگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤                                                                        
2728
من ۸۰ اون ۶۵ هر دو ازنظر اخلاقی شبیه هم هستیم

او 

مای

گاد

😐😐😐😐😐

سلااام خانوما من تازه واردم😁21 سالمه و یکساله که با اونی که عاشقش بودم عقدکردم😍💕اوایل زندگیمون خیلی مشکل داشتیم ولی کم کم به خودمون اومدیم و سعی کردیم هرروز بهتراز دیروز بشیم🥰واسه ی آرامش زندگی همه یه صلوات بفرستین🙏😌
من با شوهرم 11 سال تفاوت داریم مشکلی هم ندارم

واقعا؟من داداشام مخالفن زیاد

او  مای گاد 😐😐😐😐😐

چی شد؟😂

ربطی به سن ندارن البته خوب شما تو سن جوانی به شوق های داری که ممکنه طرف مقابل چون سنش زیاده براش مسخره بازی باشه و اذیت شی

مدلینگ باشگاه هستم پس تا جایی که بتونم به سوال هاتون جواب میدم😃👀.لینک پیام ناشناس دوست داشتی یه یادگاری از خودت برام بزار   https://www.ninisite.com/profile/forum/topic?topicId=6397084&slug=%D9%85%DB%8C%D8%AF%D9%88%D9%86%D9%85-%D8%AE%D8%B2-%D8%B4%D8%AF%D9%87&postId=188953232.. واسه تمام کسای ک نیاز مند دعا هستن صلوات میفرستم 😊⁦❤️⁩  .                                 خانمای سایت  همه جای خواهرای  نداشتم هستن جز ی عده ک انگار زندگی خیلی بهشون فشار آورده و خشن و تند رفتار میکنن😊😉 .                                                                                                                         
خب همون شوگرددی یعنی چی

این پیرمردا مردای سن بالا ک با دخترای کم سن میپرن بهشون میگن شوگر ددی 

نه بسته ام به کس دل            نه کسته بس ده من بل              هرچی بیشتر به مردم نگاه میکنم و اونا رو میشناسم بیشتر درک میکنم که چرا خداوند به حضرت نوح گفت: اول حیوانات رو نجات بده!!  
او  مای گاد 😐😐😐😐😐

یاد جنیس افتادم توی سریال FriendS

در زمان نامناسب،در مکان نامناسب چشم به جهان گشودیدم😐                                        Sweat dreams Are made of these       Who am I to disagree? 
2706