2737
2734
عنوان

مادر شوهرم میگه هر زنی اقدام کنه برا طلاق خ ر ابه...😔😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1509 بازدید | 116 پست

چقدر عجیب که مادرشوهر شما اینقدر جسارت داره که وبال  تهمت و دل شکستن همه ی زنان مطلقه رو بدون ترس به گردن میگیره .... 

خداوند بهش رحم کنه ...

بهتره قبول کنی که یه زمانی تفکر همه مردم همین بوده و طبیعتا اونم بر اساس زمان خودش حرف میزنه  ...

عزیزم مادر شوهرم زیر ۵۰ سال سنشه...این عقیده هارک برا من داره فقط برا خودش و طایفش نه

من یه طرفدار دو آتیشه الناز شاکردوستم که قراره یروز از نزدیک ببینمش. خیلی خیلی دوسش دارم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شما تشریف نبردی و انشاالله نری متاسفانه قاضی ها و خدمه از همه جلب تر و هیز تر هستند کمی بشینید پای ز ...

نه من جداشدم از وکیلم تاقاضی ها وخدمه خیلی محترم بودن

وجدی.

وقتی ارزش خودتو بدونی دیگه به آدما تخفیف نمیدی.🌺🍀🌺🍀🌺🍀🌺🍀🌺🍀🌺🍀🌺🍀🌺🍀🌺
ههههههه........اصلا مشکلو از خودش نمیدونه هرکی طلاق بگیره ج...ده شده.....خیلی جالب بود

دلم میخاد بمیره

من یه طرفدار دو آتیشه الناز شاکردوستم که قراره یروز از نزدیک ببینمش. خیلی خیلی دوسش دارم 
2731
عزیزم مادر شوهرم زیر ۵۰ سال سنشه...این عقیده هارک برا من داره فقط برا خودش و طایفش نه

نمیدونم چی بگم واقعیتش 😅😅

🌼𖢆 در مقابل سختی‌ها سر خم نکنید𖢆 ^^تاجتان خواهد افتاد•👑💛✨•
دارم خفه میشم از عقیده های مزخرفشون که فقط برا من هست

سکوت نکن در برابرشون 

حتی اگه تو یه حرفی بزنی خیلی کمک بزرگیه تا این عقاید مزخرف برن کنار

به نظرتون این مسخره نیست به یه دختر تجاوز بشه اما از ترس بی ابرویی خانواده و عقاید مسخره جیکش درنیاد

مسخره نیست وقتی ی پسر تیکه میندازه بگن لابد دختره هرزگی کرده 

مسخره نیست بخاطر ذهن مریض و کثیف یه عده اونطور که دلمون میخواد لباس نپوشیم تا نگن فلانی اینطور فلانی اونطور 

ایشون حرفشون خیلی زشت بوده منم جداشدم ولی خانوم بدی نیستم ان شاالله مادرشوهرتون زبانشونو  مار ن ...

می‌دونی جالب چیه ؟ 

چون کلی حرف زده و همه رو مخاطب قرار داده و تهمت زده گناه هرررررر خانمی که برای طلاق اقدام کرده رو شست و برد 

الان شما میتونی سر پل صراط خفتش کنی بگی حقمو بده 

اون میگه کدوم حق من چه حقی ازت خوردم یهو یه لشکر آدم میان پشت سرت میگن حقمونو بده

لختش میکنن چوب تو آستینش میکنن تا راضی نشین  ولش نمیکنن  خوبیش اینه که هیچ حرف مفتی فقط در حد حرف مفت باقی نمی مونه قطعا تاوان پس میده 😃😃😃

2738
من جداشدم باور کن اینو خوندم عصبی نشدم 😂 ما روحیمون خیلی بالاست. اگه واسمون مهم بود حرف دیگران اص ...

خوشبحالت کاش منم میتونستم جدا شم

شما تشریف نبردی و انشاالله نری متاسفانه قاضی ها و خدمه از همه جلب تر و هیز تر هستند کمی بشینید پای ز ...

شاید یروز رفتم...هیچی معلوم نیست

ایشون حرفشون خیلی زشت بوده منم جداشدم ولی خانوم بدی نیستم ان شاالله مادرشوهرتون زبانشونو  مار ن ...

من که همیشه میبینمش چی پس هر روز دلمو میشکونه.عزیزم ببخشید تورو خدا. خدا لعنتش کنه مادرشوهرمو 

2706