2726
عنوان

داداشم با ی دختر خیلی خوب دوس شده 😐😐😐😐پرام ریختتتتت

| مشاهده متن کامل بحث + 930 بازدید | 36 پست

بیخیال بابا منو داداشمم قهریم اصلا کنار هم نمیمونیم ولی با زن داداشم خیلی خوبم اونم همینطور با من داداشم باهام قهر کرده بود اونم با داداشم قهر کرد یعنی میشه با داداشت خدب نباشی ولی با زنش خوب باشی

تو رو خدا لایک نکن جان عزیزت لایک نکن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

راحت وبدون هیچ دردسری😂

واقعا 😂

پسرم همه دنیای منو بابا خاص ترین هدیه خدا خوش اومدی ی زندگیمون🥰🌈🤩🥰عشق دلم میلادم بهترین هدیه خدا عاشقتم دوردونه قلبم 🍂🍁⁦❤️⁩مهسا قلب من😍جیگرم مینا8282😎😎😍دوردونه ام یسرا جونی😎😍
2728

خب این بستگی داره که آیا شما بخواهید با برادرتون رابطه داشته باشید یا نه و حجم و کیفیت اون بدی هایی که باعث قهر شده چقدره 

اگر طوریه که میشه فراموش کرد و می دونید رابطه با برادرتون آسیبی به شما نمی زنه می تونید اول قبل ازدواج پیش قدم بشید و با برادرتون آشتی کنید 

ولی اگر می بینید رابطه با برادرتون برای شما آسیب زاست بعد ازدواجتون دختر خانم را دیدید باهاش مودب و با وقار صحبت کنید حتی می تونید هدیه ازدواج بهشون بدید اما لزومی به رفت و آمدی که ممکنه روحی یا به هر طریق دیگه ای بهتون آسیب بزنه نیست یعنی من خودم بودم این طوری رفتار می کنم 

تنها یک نفر برای  دوستی در دنیا وجود نداره 

‍ «بیایید به قفسه کتابخانه دخیل ببندیم؛ دوستانی صمیمی پیدا می شوند که حاجات ما را برآورده کنند.»