2733
2734
عنوان

راکوتان

189 بازدید | 20 پست

سلام دوستان

من صورت صافی داشتم و جوش نمیزدم در حد دو سه تا و یه مدت بود کاهش ورن داشتم رفتم دکتر برام چکاپ کامل نوشت و خداروشکر مشکلی نبود جز کمبود ویتامن ث و د که برام مولتی ویتامین و ... نوشت 

و حالا برای جوشام رفتم متخصص پوست و مو دکتر  چکاپمو نگاه کرد و برام راکوتان و چند تا ژل و لوسیون نوشت 

متاسفانه راکوتان متوجه عوارض زیادش هستم . ممنون میشم کسایی که تجربه استفاده ازشو داشتن نظرشونو برام بنویسن 🎈و یه نکته دیگه امکانش هست جوشای صورتم بخاطر کمبود ویتامین باشه؟؟

خپ خلاصه از تک تکتون ممنون میشم هر تجربه ای دارید در این مورد باهام در میون بزارید💙

من که میگم پزشکتا عوض کن راکوتان تحت هیچ شرایطی نخور

زندگی اتفاقی نیست 😊بلکه پاسخی در برابر بخشش هاو داده های شماست😍🥰زندگی صدا و آهنگ خودتان است🥰هر بعد از زندگیتان بازتاب نیت و افکار شماست 😍🤔شما خالق زندگیتان هستید!😇😇😇

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
راکوتان اول جوشات زیادمیکنه بعدصورتت صاف میکنه .من خوردم مشکلی پیش نیومدبرام

اون جوشای زیاد تا چه مدتی رو صورت میمونه ؟ و اینکه بعد اینکه مصرفشو قطع کردید جوشاتون برنگشتن؟

2738
اگر در حد چند جوشه راکوتان نخور.بزارش اخرین آپشن واسه کبد ضرر داره جوشات چرکی و دردناکن؟

نه بب همش زیر پوستی ان 

اما خپ برای منی که قبلا صورت بدون جوشی داشتم واقعا سخته 

اون جوشای زیاد تا چه مدتی رو صورت میمونه ؟ و اینکه بعد اینکه مصرفشو قطع کردید جوشاتون برنگشتن؟

بستگی به بدنت داره که توچه مدت باقرصاسازگاربشه.....شاید هم اصلازیادنشدن......نه برنگشت خداروشکر.....شایداسی بخاطریه چیزگرم مثل بادمجون،گردو،خرما،کاکائو،تخمه.....خوردی صورتت اینطوری شده

من چند ماه هست راكوتان مصرف مي كنم از اولم عادت ماهيانم بعضي وقت ها عقب مي افتاد اينو هم خوردم كه ديگه هيچي جالبه رفتم به دكترم مي گم عادت ماهيانم عقب افتاده با راكوتان مي گه نه از راكوتان نيست بعد هم ازمايش نوشت واسم با كلي دردسر و خوردن رازيانه اوكي شدم

اخه دکتری که پیششون رفتم از خوب های حرفه خودشونن  شما تحربه استفاده داشتین ؟

بله پزشک منم دکتر فوق العاده ای بود ولی راکوتان امکان برگشت داره عوارضم فت و فراوون

زندگی اتفاقی نیست 😊بلکه پاسخی در برابر بخشش هاو داده های شماست😍🥰زندگی صدا و آهنگ خودتان است🥰هر بعد از زندگیتان بازتاب نیت و افکار شماست 😍🤔شما خالق زندگیتان هستید!😇😇😇
2706