2737
2734
عنوان

از نمایشگاه کتاب کتاب میگیرین؟؟

1006 بازدید | 31 پست

دیروز که سایت خیلی مشکل داشت خیلی زجر کشیدم  خیلی سایت جای پیشرفت داره امروز بهتره چون داشتم از بی کتابی میمردم و برای حمایت از نمایشگاه خرید کردم شما چی ؟؟ از نمایشگاه خرید میکنید و اگه اره چه کتابی میخرید؟؟

جامعه ی ما به افراد  خوشحال و خوش اخلاق نیاز داره لطفا سعی کنید مهربون باشید و لبخند بزنید     مردمی که به خانه های تاریک و بی دریچه عادت کرده اند ، از پنجره های باز و نورگیر گریزان هستند                                     

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من فقط از دیجی کالا کتاب می گیرم 

فقط برای زیبایی خودت موهایت را شانه نزن ، گاهی مویت را شانه کن فقط برای خود مو ؛ او می خواهد مرتب باشد اما زبان سخن ندارد ، تو بر خال خالش دست بکش دندانت را مسواک کن فقط برای خود دندان ، او می خواهد تمیز باشد اما نمی تواند بگوید ، تو به او برس . به داد مخلوقاتی برس و کمکشان کن که توان تشکر از تو را ندارند . به مورچه ها غذا بده ، برگ درختان را نوازش کن ، خاک طاقچه را پاک کن ، اگر به مخلوقی کمک کنی و او در ازای کمک تو جای دیگر برایت جبران کند ، با جهان بی حساب می شوی ، اما اگر بی زبانها را آراسته کنی ، جهان به تو بدهکار می شود و بدهی خود را مانند تصویرت در آینه به تو پس می دهد . اگر یک مشت گندم به جهان بدهی ، جهان هم با همان حرکت دست تو مانند تصویر در آینه ، یک مشت گندم به تو می دهد ، با این تفاوت که مشت جهان بزرگتر است .
2738
چه نمایشگاهی؟کجا

نمایشگاه کتاب انلاین تهران

جامعه ی ما به افراد  خوشحال و خوش اخلاق نیاز داره لطفا سعی کنید مهربون باشید و لبخند بزنید     مردمی که به خانه های تاریک و بی دریچه عادت کرده اند ، از پنجره های باز و نورگیر گریزان هستند                                     
من دو ساله فقط از دیجی کالا کتاب میخرم 

تا حالا از دیجی کالا کتاب نگرفتم همیشه حضوری دوست دارم که کرونا اومد اینطور شد

من عاشق اینم که کتاب دست بگیرم ولی متاسفانه یه دنیا کتاب دارم که نصفه ول کردم 

اگر Ebook باشه راحت تموم میکنم کتابو چون شبا که هیچ دغدغه ای ندارم بچه خوابه شوهر خوابه تازه میتونم توی گوشی کتاب بخونم ولی بوی کتاب یه چییییز دیگه ست خداییش  🥰🥰🥰

من یارانه دانشجویی گرفتم ولی یادم رفت چجوری باید استفاده کنم

خودش میزنه تو مراحل خرید میپرسه

من رفتم تو سایت دیدم بعضی ناشر ها همه کتابارو نزاشتن!!

تصمیم گرفتم از سایت خود انتشارات بخرم

هر چیز در جهان از دید تو زیبا و یا زشت باشد ، از آنِ وجودت است ؛ ما فقط چیز هایی را از دیگران می بینیم که خود دارایِ آن هستیم 💕                                                                                                                           ندانی که ایران نشستِ من است ؟                                  جهان سر به سر ، زیر دست من است ؟
2706