2733
2734
عنوان

ازدواج

418 بازدید | 52 پست

راستش من خواستگار دارم و ۴ ماهه که باهاش ارتباط تلفنی دارم و همش همدیگه رو میبینیم بیرون و واقعا عاشق هم شدیم و اون هر اصراری که می‌کنم قبول نمیکنه من معلم شم .کسی میتونه کمکم کنه؟

تعداد رای : 23
نظرسنجی
داد بزنم؟
11
47%
اروم باشم؟
12
52%

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

مردي ك نذااره زنش پيشرفت كنه مفت نمي ارزه خودتو مچل نكن

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

منم راضی نیستم با این وضعیت املات معلم بچه های مردم بشی حق داره بنده خدا

اَینَ الطّالبُ به دَمِ المقتولِ بکربلاء؟....از این به بعد هر تاپیک حس ششمی که ببینم گزارش میزنم!جمع کنید عزیزانم زندگی که داستان نیست که آخرش چی میشه با تلاش و اعتماد به نفس و اعتماد به خدا میشه به موقعش به هر چیز رسید!احساسات خودتونو با حرفای خزعبل یه سری جریحه دار نکنید لطفا:(

من از خدامه😁

زندگی اتفاقی نیست 😊بلکه پاسخی در برابر بخشش هاو داده های شماست😍🥰زندگی صدا و آهنگ خودتان است🥰هر بعد از زندگیتان بازتاب نیت و افکار شماست 😍🤔شما خالق زندگیتان هستید!😇😇😇
2738

شغل تون رو فدای همسر نکنید 

استقلال و شخصیت اجتماعی خودتون رو زیر سوال نبرید بخاطر یک همسر که 4ماه نیست می‌شناسید. یا سعی کنید بیشتر بشناسید و بفهمید دلیل مخالفت یا جدا شید چون بنطر من همسری که حمایت گر شخصیت تو نیست نمیتونه گزینه مناسبی برای سپری کردن آینده درکنارش باشه

نه داد بزنید نه اروم بگیرید 

بحث کنید منطقی 

پافشاری زیاد کنید

موضعتون رو ترک نکنید اصلا

خیلی مهمه این موضوع 

از خواستگار درجه اهمیتش بیشتره

بیسوادان قرن 21کسانی نیستند که نمیتوانند بخوانند و بنویسند  بلکه کسانی هستند که نمیتوانند اموخته های کهنه را دور بریزند و دوباره بیاموزند  کتاب میخوانمچرا که زندگی مرا بسنده نیست    
2706