2726
عنوان

ینی هیچکی اینجا اکیپ کوهنوردی نداره یا من خاردارم؟😐

| مشاهده متن کامل بحث + 265 بازدید | 38 پست
من نمیتونم با غریبه بیرون برم حالا شما میخوای برو وا نداره که😐😐😐😐

خیلی منحرفانه فک کردی😂😂این موصوع برا جنس مخالف خوبه شما درس میگی ولی هم جنس خودمون هچ کاری نمیکنه 

فک کن خدا با اون همه بزرگی دوسِت داره ،حتی فک کردن بهش هم آروم میکنه دله آدمو😍  حاجی حالِ یِه ایران بدع هرچی داشتیم و شکافتنش حاجی دزد اَ ایران زیاد زده چی میشد اگه سرجاش میزاشتنش/: ای ساربان آهسته ران من میهنم غم دیده است       شادمهر چقدر حق میگه |▪تو مثلِ هوایِ خوبِه بَعدِ بارونی▪︎|                    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی منحرفانه فک کردی😂😂این موصوع برا جنس مخالف خوبه شما درس میگی ولی هم جنس خودمون هچ کاری نمیکنه& ...

میتونه بپرتت تو یه بیابونی بندازت گیر چند تا جنس مخالف یه پولی بگیره و در ره

هووووم؟😂😂😂😂😂

میتونه بپرتت تو یه بیابونی بندازت گیر چند تا جنس مخالف یه پولی بگیره و در ره هووووم؟😂😂😂😂😂

😐😑بیابون😂😂تو از من ترسو تری بخدا

فک کن خدا با اون همه بزرگی دوسِت داره ،حتی فک کردن بهش هم آروم میکنه دله آدمو😍  حاجی حالِ یِه ایران بدع هرچی داشتیم و شکافتنش حاجی دزد اَ ایران زیاد زده چی میشد اگه سرجاش میزاشتنش/: ای ساربان آهسته ران من میهنم غم دیده است       شادمهر چقدر حق میگه |▪تو مثلِ هوایِ خوبِه بَعدِ بارونی▪︎|                    
2728

حنااا 🤨🤨🤨

جانم عزیزم

کوفت از کی منتظرتم‌جواب بدی😭پی ویت پاک شده اگ دوس داری پی بده😏