2733
2734
عنوان

بچه ها دلم شکست😭😭😭😭

370 بازدید | 41 پست

خواستم برم مشهد بلیط هم گرفتم من شهرستانم

یکی از دوستانم طهرانه اونم قرار بود با۱۰نفر برن مشهد

قرار بود جای خوابم پیش اونا باشه

من پول هتل و این چیزا رو ندارم😢😔😔😭😭

الان که همه وسایل هامو آماده کردم اون خانم ها به دوستم گفتن نه راهش نمیدیم خونمون😭😭😭😭😭😭😭

ما نمیشناسیمش اگه کرونا داشت چی😭😭😭😭

بچه ها بخدا از ته قلبم خورد و تحقیر شدم😭😭😭😭😭

این چه رفتاریه که با زائز امام رضا دارن😭😭

پول بلیطمو به سختی تهیه کردم نمیتونم کنسلش کنم😭😭وسایل هامم جمع کردم بخدا😭😭😭😭😭

اخی عزیزم😔

به نام خداوند رنگین کمان💔 🙂🌷یه مامان گوگولی هستم🥰🦦درموردسزارین سوالی داشتی بپرس🤱راستی من باوجود میوم و تخمدان پلیکیست باردارشدم پس ناامید نباش🫂🧿

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خیلی ببخشیدا ولی اگه منم بودم قبول نمیکردم بخاطر کرونا

وزن اولیه ۶۸.۸۰۰ ، ماهی دو کیلو کاهش با رعایت و کم خوری و کالری شماری (بدون ورزش)، وزن فعلی بعد از ۷ ماه ، ۵۴.۴۰۰    تو زندگی اگه درست موندن و به موقع رفتن رو یاد بگیری همیشه محترمی 

😢😢

آدمی که تنها قوی شدن رو یاد بگیره مثل آدمیه که بتونه تنها توی جنگل زندگی کنه و این آدم حالا دیگه شکست ناپذیر میشه....البته که تعریف شکست ناپذیر کسی نیست که شکست نمیخوره، بلکه کسیه که بلند شدن دوباره  بعد از شکست ها رو یاد گرفته....و حالا میشه گفت کسی که از اعماق چاه مشکلات به تنهایی خارج‌ میشه،  قدرت روبرو شدن با انواع طوفان های زندگی رو داره...پس اگه در اون موقعیتی نترس و ادامه بده....چون چیزی که آخرش برات میمونه ، یه آدم مستقل و قوی که به خودش تکیه و افتخار میکنه🥰 لطفا درخواست دوستی ندین قبول نمیکنم، بغیر از دوستای خودم که میشناسمشون💛
2738

عزیزم😢😢ایشالله امام رضا ی دری رو ب روت باز کنه

از ی جایی ب بعد آدم هم عاقل میشه هم مهر و محبتش روجا اینکه  پای آدما حروم کنه نثار پای گربه،سگ ها و گلدوناش میکنه.بدون توقع و ب دور از هر آسیبی 

اگر نگران کرونا هستن چرا میرن مشهد ، دل منم گرفت استاتر

سبک زندگی خودت را داشته باش و از متفاوت بودن نترس و حتی اگرنتیجه اش تنهایی بود، بدان که تنهایی، بهتر از بودن در میان کسانی ست که تورا درصورتی دوست دارند که مانند آنها رفتارکنی.

چرا از اول بهت قول دادن اگه نمیخواستن!

بیخیال منتظر اونا نباش خودت برو یه شبه برگرد یا اینکه بلیطتو بفروش

من لبخندت رو میبینم، نه به هم ریختگی دندون هات رو. ناراحتیتو‌ میبینم، نه خط اخمت رو. نفس کشیدنت کنار خودم رو میبینم، نه قوز دماغت رو. انگشت های زیبات رو میبینم، نه خشکی دستات رو. من خوبیات رو جوری میپرستم که ویژگی های پایین ترت جایی تو قلبم ندارن. جوری دوستت دارم که هیچکس تاحالا نداشته.-نایلی ///// دوسدارم‌ نگات کنم ، تا که بیحال بشم / دل بدم به خنده هات ، سپر بلات بشم / تو حصار بغلت زندگی به کاممه / همه چیت مال منه سندش به ناممه   دیووووونه
2706