2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

سلام عزیزم ی تاپیک دیدم خوب راهنمایی کردی قفل بودبنظرتون برای جهاز چای ساز استیل بخرم بیشتر بکار میاد یا سماور قوری یا کتری و قوری معمولی ؟ کدوم بیشتر تو زندگی بکار میاد

ممنون میشم راهنماییم کنید☺

بارها برای لغو کاریری اعلام کردم ولی جواب نداده😂

بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» 💟💟حاجات خود را ذکر کنی💛💛دعایی که امام حسین(ع) در روز عاشورا به فرزند خود آموخت تا در مشکلات عظیم بخواند💛💛 وقتی خوندی برای سلامتی و فرج امام زمان (عج) ی گل صلوات بفرست☺🌱🌱
سلام عزیزم ی تاپیک دیدم خوب راهنمایی کردی قفل بودبنظرتون برای جهاز چای ساز استیل بخرم بیشتر بکار میا ...

سلام عزیزم.من خودم چای ساز صفحه ای استیل دارم الان ۱۰ ساله.خیلی ازش راصی هستم میگم فقط مشکلشون اینه که گچ اب رو نمیگیرن و یه لایه براق مباد روی چایی که من دستگاه تصفیه اب دارم و حل شده برام.اگر دستگاه رو نداری به نطرم کتری و قوری معمولی یا شیر دار بخر.سماور برقی هم حجم زیادی اب میگیره.هر بار تمام این اب استفاده نمیشه کم میشه و شما مجدد اب میریزی روش.آب کلا نیترات داره که با چند بار جوشیدن نیتراتش بیشتر میشه و به شدت مصره .پس همون کتری قوری معمولی یا شیر دار بخر.

کدوم شهری عزیزم

سلام عزیزم ی تاپیک دیدم خوب راهنمایی کردی قفل بودبنظرتون برای جهاز چای ساز استیل بخرم بیشتر بکار میا ...

ولی منو همون موقع لقو کاربری کردن.دوباره اومدم

سلام عزیزم.من خودم چای ساز صفحه ای استیل دارم الان ۱۰ ساله.خیلی ازش راصی هستم میگم فقط مشکلشون اینه ...

ممنونم عزیزم😍😍 من کرمانم

بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» 💟💟حاجات خود را ذکر کنی💛💛دعایی که امام حسین(ع) در روز عاشورا به فرزند خود آموخت تا در مشکلات عظیم بخواند💛💛 وقتی خوندی برای سلامتی و فرج امام زمان (عج) ی گل صلوات بفرست☺🌱🌱
ولی منو همون موقع لقو کاربری کردن.دوباره اومدم

من موقعی که عکس گذاشتن حذف کرده بودن باید آپلود میکردی هرچی درخواست دادم هیچی کلا ی مدت نی نی یارا جواب نمیدادن اخرش لغو نکردن