2726
عنوان

سوسک😩😩😩😩

205 بازدید | 11 پست

بچه ها راست میگین ازشرکت بیان سم پاشی کنن واسه همیشه سوسک ها ریشه کن میشن 

سوسک ریزکابینتی که همههههههه جا تو خونه رفتن

خداجونم ممنون که هوامو داری 🤗❤️

نخود و لوبیاهاتو جاهاشو عوض کن و جاهای گرم نذار ، اره با سم پاشی درست میشه اگه بتونی بجای کابینت آهنی ، چوبی بزنید سوسکها کمتر میشن و نابود

دکتر انوشه راست میگه : 'گیرم عذر خواهی کردی ، واسه حرفی که زدی' با ذاتی که آشکار شده چه میکنی ؟! ️ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

کامن بخر عالیه

وزن اولیه ۶۸.۸۰۰ ، ماهی دو کیلو کاهش با رعایت و کم خوری و کالری شماری (بدون ورزش)، وزن فعلی بعد از ۷ ماه ، ۵۴.۴۰۰    تو زندگی اگه درست موندن و به موقع رفتن رو یاد بگیری همیشه محترمی 

منم داشتم یه عاااالم دیوونه شده بودم سم پودری بخر 

بریز تو نمک پاش بریز زیر تماممم روکش داخل کابینت زیر کابینت دور تا دور خونه زیر کمد ها زیر فرش کنار تمام راه فاضل اب 

کنار تمام در های ورودی 

پشت در های وردودی 

زیر پارچه پهن شده توی بالکن 

بریز 

بعد تومه سوسک تار و مار بگیر ۱۲ عدد سیاه کوچیک قد نصف کف دست میشه هر کدومش به هم چسبیده تو یه بستس  

معمولا تو فروشگاه های بزرگ هست میفروشن

بزار همه جای خونه مثلا زیر گاز زیر کابینت زیر مبل زیر میز تو دستشویی 

تو حوموم 

هر شی ما و یک سال هم باز از همین تومه بخر عوض کن چون کاراییشو از دست میده

من خونمممم توی یک روز شاید ۲۰۰تا سوسک کابینت میدیدم الان یک دونه هم نیست 

منم داشتم یه عاااالم دیوونه شده بودم سم پودری بخر  بریز تو نمک پاش بریز زیر تماممم روکش داخل ک ...

سم پودری ام ۱۵ تومن 

اون تومه هم یه بستش برا خونه ۹۰ تا ۱۲۰ متری جوابه ۲۰ تومن 

ظرفاتم اگ حال داشتی همشو بشور چون تخم میریزن

سوسک و نکش میگن اگه بکشی تو شکمش تخمای ریز هست که به چشم نمیبینیم ک باعث بیشتر شدن و پخش شدنش میشه چاره ش سم پاشی با کامن که باید دو سه روز خونه نرید همه جا بزنید تو چاه فاضلابا تو کابینت در و پنجره بسته باشه و خمیر سوسک گذاشتن همین جاها و اگر تو آپارتمان هستید همه سوسک میبینن باید همه واحدا بزنن ریشه کن شه از داروخونه سم پرمترین  بخرید تو همه چاه فاضلابا بریزید تا کلا ریشه کن شن اگه بقیه انجام ندن بازم تولید مثل میکنن و برمیگردن 

دارم دیونه میشم انگیزه خونه تمیز کردن ندارم

من خیلی سم های مختلف استفاده کردم فایده نداشت

زنگ زدم شرکت سم پاشی گفت جرااینقدر دیر زنگ زدی این سم ها فایده نداره

ما سم خارجی میزنیم همه جا حتی چاه دستشویی وحمام همه جا بی خطر هم هست 

گفتن ضمانت نامه طلایی میدن که دیگه سوسک ها واسه همیشه میرن 

گفتن ضمانت میکنن اگه سوسکی دیدی میان رایگان سم پاشی میکنن 

به نظرتون راست میگن 

خداجونم ممنون که هوامو داری 🤗❤️