2733
2739
عنوان

۲۰ سال برای باردار شدن خیلی کمه؟😐

| مشاهده متن کامل بحث + 5765 بازدید | 386 پست
یک عدد بیکار😐

😝😝خوشم‌میاد

خدا اگر بخواد هیچ‌کس جلو دارش نیست امیدوارم ک خدا برات بخواد💞  تو زندگیم ی آدمایی هستن ک با هر کلمه حرفاشون  بارها بارها ب خودم میگم کاش هیچوقت نمیشناختمشون😄    
افرین😍😂ایشالا تا ۹۲ سالگی بی هیچ دردی بمونی...والا بخدا حرف در میارن همش😂

قربونت عزیزم😁😀😘همچنین😁🤗

روح من این است💟 این چند درخت این پنجره🌱 و خودم در آیینه👩 و خیال چند بچه گربه مریض که دیگر پشت در نخواهند ماند😊 روح من این است😇

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دنیا پروفت خودتی؟

نه عزیزم خودم خوشگلترم😎😂 شوخی کردم

وقتی فهمیدم باردارم خیلی خوش حال شدم مثل همه خانوما ، ولی این حس وقتی دو برابر شد که فهمیدم یه انسان از جنس خودم تو دلم دارم، مثل خودم لطیف، احساساتی، مثل همه دخترای این سرزمین مهربون، من خوش حالم که یه دختر تو دلم دارم، که وقتی به دنیا بیاد موهای طلایی رنگشو براش خرگوشی میبندم، وقتی اولین بار بهم بگه مامان همون جا میمیرم و زنده میشم وقتی اولین بار مقنعه سرش کنه و بره مدرسه من با ذوق نکاهش میکنم، وقتی یه دختر موفق تو جامعه باشه من به خودم افتخار میکنم، دلوین عزیزم، تو اومدی تو زندگیم که بشی همه چیزم، دختر داشتن حس متفاوتیه، و مامان یه دختر بودن متفاوت تر❤
2728
سلامتی☺️ انقد به خودت استرس الکی نده...سنتم زیاد کم نیس که انقد نگرانی...مطمعن باش سالم به دنیا میاد ...

ایشالا 😍

وقتی فهمیدم باردارم خیلی خوش حال شدم مثل همه خانوما ، ولی این حس وقتی دو برابر شد که فهمیدم یه انسان از جنس خودم تو دلم دارم، مثل خودم لطیف، احساساتی، مثل همه دخترای این سرزمین مهربون، من خوش حالم که یه دختر تو دلم دارم، که وقتی به دنیا بیاد موهای طلایی رنگشو براش خرگوشی میبندم، وقتی اولین بار بهم بگه مامان همون جا میمیرم و زنده میشم وقتی اولین بار مقنعه سرش کنه و بره مدرسه من با ذوق نکاهش میکنم، وقتی یه دختر موفق تو جامعه باشه من به خودم افتخار میکنم، دلوین عزیزم، تو اومدی تو زندگیم که بشی همه چیزم، دختر داشتن حس متفاوتیه، و مامان یه دختر بودن متفاوت تر❤
انشاله میشی نامید نشو لتروزول خیلی خوبه بچه رم پسر میکنه 😁

خوردم عزیزم دو ماه اول که دارو مصرف کردم 

ماه اول لتروزول و  hmg دوتا فولی 19،20داشتم 

ماه دوم هییییچ تاثیری رو بدنم نداشت که دکتر بهم آمپول سینال اف داد و فولیکول 21داشتم

ماه سوم کلومفین و8تا hmg 

که 3تا فولیکول 18داشتم

هر ماهم آمپول آزادسازی زدم ولی باردار نشدم😕

این ماه میخوام استراحت کنم دارو نمیخوام دیگه 

عاقبت در یک شب از شب های دور ،کودک من پا به دنیا مینهد...،آن زمان بر من ،خدای مهربان ،نام شور انگیز ❤مادر ❤مینهد...
برای چی میخوای

نوبت دکتر دارم ، کنسل شد دیگه ، بیخیال☹️😂

پسر کوچولوی من آلرژی داره ، بهونه خوراکی های خوشمزه رو میگیره اما نمیشه بخوره خیلی غصه میخوره😔پسر کوچولوی ۱ ساله من🥺💗خیلی مظلومه لطفا برای برطرف شدن آلرژیش نفری یدونه صلوات بفرستید،فرستادید بهم بگید منم بفرستم براتون❤️ممنونم
2738
خدارو شکر  من ۳ روز بعد موعدم هزار بود  خوش حال شدم عزیزم  استرس اینا نداری؟

ممنون 

اها .. نه استرس ندارم فقط میترسم با اسپرم ضعیف باردار شده باشم بچم سقط بشه😢 هروقت ترشحی چیزی میاد انقد میترسم و وای پریود شدم 😐😑😰

ممنون  اها .. نه استرس ندارم فقط میترسم با اسپرم ضعیف باردار شده باشم بچم سقط بشه😢 هروقت ترشح ...

وای من دو سه روز اول داعم دشویی بودم😂😂 میگفتم پری میشم 

کافی بود یه ترشح بیاد خودمو میکشتم ینی 

بعدش شد استرس تشکیل شدن قلبش حاملگی پوچ حاملگی شیمیایی😐

اخرش به یه جایی رسیدم داد میزدم سر خودم میگفتم بسه فقط 

منم همون لز اسپرم شوهرم میترسم 

ولی خودمو زدم به بیخیالی این همه ادم میزان😐 ماها چون خیلی منتطر بودیم برا همون این طوری هستیم

وای من دو سه روز اول داعم دشویی بودم😂😂 میگفتم پری میشم  کافی بود یه ترشح بیاد خودمو میکشتم ی ...

اخی😂😂😂😂من دیشب کلی لبو قرمز خوردم صبح رفتم دسشویی ادرارم صورتی بود واااای ینی خون بالا آوردم یلحظه😂😂

شوهرم میگه خل از لبو هستش😂😁

اره وای صدای قلبشو بشنویم راحت میشیمممم

مثلا ۳۰ سالگی خوبه😐  حالا تا ۲۵ وقت داشتم درستولی باید به بچه دوم سوم چهارم پنجم و الب اخر هم ...

هرکس نظری داره خانومی زیر ۲۰ خطرناکه بعدش مسئولیت داره 

به نظر من ۳۰ خوبه جوونی کردی🙈وقتشه ولی خوب همه که یک مدل فکر نمیکنند

2706