2726
عنوان

۲۰ سال برای باردار شدن خیلی کمه؟😐

| مشاهده متن کامل بحث + 5764 بازدید | 386 پست
واقعا😍😍😍 ای جااااانمممممممم مبااااااارکهههههههههه خوش حال شدممممممم😍😍😍😍😍 مشکل شوهرت چی بود ...

اره😍🤩

ممنون فداتشم همه چیمون باهم بود باردار شدنمونم باهم شد😍

اسپرماش داغون بودن یکو نیم ماه پیش رف عمل واریکوسل اینماه باردار شدم🥰

راستی بتات چند بود روز موعدت آز دادی؟ من امروز دو روز مونده پریودم بتا دادم ۵۸ بود 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
مثلا ۳۰ سالگی خوبه😐  حالا تا ۲۵ وقت داشتم درستولی باید به بچه دوم سوم چهارم پنجم و الب اخر هم ...

ول کن حرف مرذمو من یکی رومیشناسم30سالگی اورد همه سرکوفتش میزدن ک پیرشدی وبعداین بچت نمیشه ملت همینن مهم نباه واست

من نه به نژادم مینازم و نه به تاریخ چند هزار ساله ام❗️  ❤️من به معشوقی مینازم… که فراتر از تمامی نژادهاست!  ✅ به حسینی مینازم… که فراتر از تمامیِ مرزهاست!  🌍 فرقی نمیکند کجای این کرهٔ خاکی به دنیا آمده ام، مهم این است معشوقی دارم که از هند و چین و ایران تا انگلیس و آلمان و حتی امریکا هم دلداده دارد!  💬 عده ای میگویند: کوروش امامشان است! که کمرنگش کردند، که به مقبره اش رسیدگی نمیکنند، برای همین ناشناس مانده است!  ❎ من فریاد میزنم من عاشقِِ معشوقی هستم که 7 بار قبرش رابا خاک یکسان کردند!🕌  ⚫️ سالها زیارت قبرش را ممنوع کردند! حتا برای زیارتش باید دستت را قطع میکردی! سالها قبرش مخفی بود! ولی اربعینِ هرسال بیشتراز ٢٠ میلیون زائر دارد! 🏴  ❤️ من عاشقِ حُسینَم! پس مهم نیست برایش تخت جمشید بسازند یا حَرم 🕌 بر حق که باشی؛ اربعین 100 ها کیلومتر پا برهنه به عشقت می آیند…. 🔵 ولی افسوس که عده ای تا ابد نخواهند فهمید …  سید الشهدا علیه السلام قلب ها را تسخیر کرده..

عزیزم مبارکا باشه به سلامتی 

شما بودی چند وقت پیش تا پیک زدی مادرشوهرت راجب بچه پرسیده بود توهم گفتی به شوهرم مربوطه🤔میگفتی نازایی فک کنم

خیلی خلی😁

الکی رو خودت عیب نزار دختر

اگه کارتوخونه 😍میخوای تاپیکامو ببین.😘👌
خیلی کمه بالای ۳۵خوبه البته این نظر منه

حوصله بچه داریش نمیشه ظلم درحق بچست من خودم مامانم30سال ازم بزرگتره اصلا میبینم حوصله هیچیونداره 50سالشه الان شاید الان40سالش بود پایه بود واقعاهم حال 40سالگیش باالان خ متفاوته مادرجوون داشتن خ خوبه

من نه به نژادم مینازم و نه به تاریخ چند هزار ساله ام❗️  ❤️من به معشوقی مینازم… که فراتر از تمامی نژادهاست!  ✅ به حسینی مینازم… که فراتر از تمامیِ مرزهاست!  🌍 فرقی نمیکند کجای این کرهٔ خاکی به دنیا آمده ام، مهم این است معشوقی دارم که از هند و چین و ایران تا انگلیس و آلمان و حتی امریکا هم دلداده دارد!  💬 عده ای میگویند: کوروش امامشان است! که کمرنگش کردند، که به مقبره اش رسیدگی نمیکنند، برای همین ناشناس مانده است!  ❎ من فریاد میزنم من عاشقِِ معشوقی هستم که 7 بار قبرش رابا خاک یکسان کردند!🕌  ⚫️ سالها زیارت قبرش را ممنوع کردند! حتا برای زیارتش باید دستت را قطع میکردی! سالها قبرش مخفی بود! ولی اربعینِ هرسال بیشتراز ٢٠ میلیون زائر دارد! 🏴  ❤️ من عاشقِ حُسینَم! پس مهم نیست برایش تخت جمشید بسازند یا حَرم 🕌 بر حق که باشی؛ اربعین 100 ها کیلومتر پا برهنه به عشقت می آیند…. 🔵 ولی افسوس که عده ای تا ابد نخواهند فهمید …  سید الشهدا علیه السلام قلب ها را تسخیر کرده..

امیدوارم سالم و تپل مپل بیاد بغلت

خواهش میکنم هرکس رو دیدید بهش روحیه بدید،بگید اوضاع درست میشه،خاطره بامزه بگید به هم،باهم حرف بزنید.به دوستاتون زنگ بزنید بی دلیل بهشون چرت و پرت بگید،به هم کادو بدید،همدیگه رو خوشحال کنید...تا اطلاع ثانوی با کسی بد حرف نزنید،واقعا احتیاج داریم افسرده نباشیم،هممون با هم.
2706