2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه شرایطشو داشته باشه میاد..اگ ن ک صد سال سیا ن میاد و ن میخام بیاد

عیزم چشمت که ب پروفم خورد این ذکر و با خودت تکرار کن 😑 : فتبارک الله احسن الخالقین   والسلام👊هی نگو وای پروفت 😒مرسی اه😐🔪
2728

عشق و علاقه بعد چهار ماه میشه واقعی 

حالا بعد اون قصدش جدی باشه میگه ب خانوادش 

دختری که عاشق ماه شد🌙🫧  به کردی و ترکی مسلطم ☻️🌙❤️‍🩹‌‌‌‌‌‌                    هیچ ملکه ای نگران حرفایی که مردم در موردش میگن نیست چون خودش باور داره یه ملکه س👸 قوی تر از خودم نمیشناسم چون فقط خودم میدونم چقدر سختی کشیدم ولی قوی تر از قبل ادامه دادم چون رویاهام برای تحقق به یه دختر سرسخت و مبارز احتیاج داره نه یه دختره افسرده و گوشه گیر👸

عشق من از همون اول رابطمون با خونوادش در میون گذاشت ولی نه من شرایطم جور بود نه اون واسه خاستگاری

قرار شد بزاریم چن سال همو خوب بشناسیم و هم سنمون بره بالاتر هم شرایطمون جور بشه بعد بریم زیربار مسئولیت ازدواج

💏"You & me 💕make a wonderful "We
به نظرت چقدر طول میکشه تا شناخت پیدا کنن میدونم بستگی به طرف داره ولی به نظر شما

یه پسری تیز و بزه و میفهمه دختره چیکارس و چجوریه یکی هم ن عین برگای درخت میمونه ، اونی ک تیز و بز باشه و عاشقم باشه زودتر خواستگاری میکنه ولی خییلی تحقیق میکنه و شاید ۲/۳ سال یه دخترو زیر نظر بگیره

دکتر انوشه راست میگه : 'گیرم عذر خواهی کردی ، واسه حرفی که زدی' با ذاتی که آشکار شده چه میکنی ؟! ️ 
عشق و علاقه بعد چهار ماه میشه واقعی  حالا بعد اون قصدش جدی باشه میگه ب خانوادش

به نظرت کسی بعد یکسال هنوز نگفته قصدش جدیه؟و اینم بگم میگه من مطمعنم بگم پدرم میگن نه پس فعلا ببینم تابعد چی میشه. البته برا خودم نمیپرسما من خودم نامزد دارم سوتفاهم نشه

2706