2733
2734
عنوان

شما باشید ناراحت نمیشید؟!

244 بازدید | 22 پست

همیشه پنج شنبه ها میریم خونه مادرشوهرم الان کلی جینگیل فینگیل کردم شوهرم اومده میگه امروز نمیریم یعنی مادرشوهرم همین الان گفته امروز نیاید. نه که رفته بوده خرید خب از صبح میگفتی من میدونستم دیگه😒

زندگی مثل مادرت نیست که برای شام صدات کنه،زندگی ولت میکنه تا ازگشنگی بمیری😐خدایا مراقب آدم های خوب زندگیم باش...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
نه ناراحت نمیشم اگه دعوت میکرد بعد این موقع خبر می داد ناراحت میشدم ولی خب شمام حق داری

دیگه هیچوقت دعوت نمیکنه میگه من نمیگم همیشه پنج شنبه اینجایید

زندگی مثل مادرت نیست که برای شام صدات کنه،زندگی ولت میکنه تا ازگشنگی بمیری😐خدایا مراقب آدم های خوب زندگیم باش...
2738
واا ناراحتی نداره که خب نرسیده به کاراش من خونه خودم رو به هرجای دیگه ترجیح میدم

اخه من سه ساعت آرایش کردم منم خونه خودمو دوست دارم ولی الان نباید میگفت نیاید حرصم گرفت باید زودتر میگفت شاید من میخوام زود شام درست کنم اصلا

برو خونه مامان خودت تلافی کن 

از صرح خونه مامانم بودم ساعت ۴ اومدم 😐

بنظرم یه خورده ارتباطتو کم کن

ازاین کمتر🙄

حال الانت مثل پروفایلته

🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈 . من عاشق زندگیم‌.زندگی هم عاشق منه.عشق ما دو طرفس⁦💜من زنی هستم قوی و با اراده. من میبالم به زن بودنم میبالم به ایرانی بودنم.💜میبالم به من بودنم.من عاشق خودم و خدای خودمم💜زندگی نمیکنم صرفا برای فقط زیستن.زندگی میکنم تا عاشق باشم و عاشق بمانم و عاشقانه نفس بکشم و عشق رو به همه از اعماق قلبم بدم💜دوستتون دارم دوستان مهربان من⁦❤️⁩
اخه من سه ساعت آرایش کردم منم خونه خودمو دوست دارم ولی الان نباید میگفت نیاید حرصم گرفت باید زودتر م ...

چی بگم والا ولی ناراحتی نداره خودت ضرر میکنی

الانم خیلی خیلی زوده واسه شام گذاشتن من خودم خونه ام هنوز شام نزاشتم😁البته از سرکار اومدیم و تازه ناهار خوردیم ما .تازه ساعت ۸ شب پا میشم ببینم چی داریم واسه شام🤣

2706