2726

منو بیرون نمیبره، رستوران و کافی شاپ و... نمیبره. زنگ نمیزنه، فقط تو واتساپ پیام میده روزی حدود ده تا پیام اونم فقط مینویسه سلام عزیزم، خوبی، نه‌، آره، دوستت دارم عشقم، همین. مگر اینکه من همش پیام بدم ازش سوال بپرسم بعد از پنج دقیقه جواب بده. البته روزای اول خیلی تند و آتیشی بود.

مدت کوتاهیه با هم آشنا شدیم، محرم هستیم، اون مجرده 30 سالشه از من بزرگتره، من بیوه ام. 

نمیدونم چکار کنم. استخاره کنم؟ ☹️😢

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

باهاش صحبت کن و دلیل کارشو بپرس، اینکه اول اتیشی بوده الان سرد شده حتما دلیلی داره. انتظارات و توقعاتت رو باهاش درمیون بذار. استخاره چاره کار نیست، نمیگم بده ولی مشکلتو اساسی حل کن. ببخشید طولانی شد

2728
من پیام نمیدم بهش.فقط جواب میدم. به نظرت ندم؟

نمیدونم والا آخه خودت میگی دروغ گفتی .اون ده تا پی ام میده گفتی ی کم سرد شده خیلی سرد شده ب نظرم .مشکلتو حل کن باهاش شاید اینجوری دلخوریشو نشون میده 

خب پس قبول داری مقصری. ازش بخواه تورو ببخشه و اگر نمیتونه ادامه نده

اون فکر کرد مجردم. منم چیزی نگفتم. دوسه روز بهدش گفتم بیوه ام. بعد گفت چرا دروغ گفتی و توهین کرد بهم. بعدم معذرت خواهی کرد.منم گفتم ببخشید

چند سالته؟

شاغلی؟

شاغله؟

یه صلوات یا حمد مهمونم کنین💚😞🙏انشأالله به چیزی که میخوام برسم😍 و همه چی زودتر حل بشه😞💚😍انشأالله همه حاجت روا بشن و همه گرفتاری ها حل بشه💚🙏 اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💚😍 برای شهیدان سید مجتبی علمدار شهید سید احمد پلارک سید رضا حسینی شهید ابراهیم هادی شهید تورجی زاده شهید علیرضا کریمی و تمام شهدا صلوات بفرستین برای 14 معصوم برای محمد و آل محمد برای نرجس خاتون و سلامتی آقا امام زمان صلوات🙏💚😍اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
2706