2703
2553

هیچ کاری نکردم اما همیشه دلم میخواست ۴۰ هفته ام بشه که دیگه کامل کامل بارداریم طی شده باشه و همینطورم شد ، با اینکه یوگا هم کار میکردم 

پریودیم قبل بارداری دقیق سر تایم بود 

تو یادت نیست ولی من خوب به یاد دارمبرای داشتنت  دلی  را به دریا زدمکه از آب می ترسید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من چهل هفته و دو روز سزارین شدم.نزدیکی هم داشتم تا ۳۷ هفتگی.کار خاصی نکردم.تازه خونه تکونی هم کردم قبل زایمانم😄.البته کارامو آروم آروم انجام میدادم و با فاصله زمانی

خدای مهربونم ازت آرامش میخوام
2456

سلام من هر دو بار هفته چهل زایمان کردم . ربطی به هیچکدوم اینا نداره به نظرم خودش اتفاق میفته . بار اول دانشجو بودم خیلی هم فعال بودم برو و بیا .... رعایت خاصی نداشتم بچه اصلا وارد مراحل زایمان طبیعی نشد . وارد لگن هم نشده بود که سزارین شدم . بار دوم هم اوایل هفته چهل لکه دیدم رفتم بیمارستان گفتن اکسیژنش کم شده سونوگرافی که دو سه روز قبل رفته بودم متوجه نشده بود🤦‍♀️ دیگه خدا لطف کرد دومی هم سلامت دنیا اومد 

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚
2714
سلام من هر دو بار هفته چهل زایمان کردم . ربطی به هیچکدوم اینا نداره به نظرم خودش اتفاق میفته . بار ا ...

برامنم دعا کنین،من سر پسرم کیسه ابم پاره شد وخیلی اذیت شدم .دوست دارم اینیکی چهل هفته کامل بشه.ولی میدونین این نزدیکی کارمو سخت کرده.چون هم من هم شوهرم گرمیم

برامنم دعا کنین،من سر پسرم کیسه ابم پاره شد وخیلی اذیت شدم .دوست دارم اینیکی چهل هفته کامل بشه.ولی م ...

انشاالله خیر باشه . اگر بارداری سالمی باشه و مورد خاصی نباشه رابطه اثر زیادی نداره . کلا هر وقت خدا بخواد اون بچه میاد

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚
معذرت میخام گلم،نزدیکی داشتین؟یه بار زایمان داشتین؟

نه عزیز خیلی نزدیکی نداشتیم از اولش من و شوهرم خییییلی میترسیدیم 😖 نمیدونم چمون بود 😄 

بله اولین زایمانم بود 

تو یادت نیست ولی من خوب به یاد دارمبرای داشتنت  دلی  را به دریا زدمکه از آب می ترسید