2733
2739
عنوان

تو دوران مجردی وضعیت پوست واندامتون چطور بود؟

| مشاهده متن کامل بحث + 404 بازدید | 36 پست
ده کیلو اضاف کردم الان 57 هستم.کلا از وزنم راضی ام قبلا اندامم شبیه شاهیکا بود😂😂

وای شاهیکا که خیلی خوبه، منم مجرد بودم در همین حد بودم الان ۱۰ کیلویی اضافه کردم 

میشه با دل های پاک تون برای شاد شدنم صلوات بفرستید. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای شاهیکا که خیلی خوبه، منم مجرد بودم در همین حد بودم الان ۱۰ کیلویی اضافه کردم 

شاهیکا دیگه لاغر مردنیه بنظرم.ولی الان اندامم خوب شده. همینکه هنوز کمر باریکم و شوهرم ذوق میکنه کافیه😂😂

خدایا میشه بغلمو با دستات پرکنی؟ ❤️آخه میگن دستای خدا مثل نوزاد تازه متولدشدس🙏🥰
2728

خوب بود

الانم همونطوره تقریبا

البته پوستم یکم افت داشته

اگه جواب بی ادبیتو نمیدم به این دلیل نیس که جوابی ندارم به این جمله اعتقاد دارم که هیچگاه باخوک کشتی نگیر زیرا تولجن مال میشوی واو لذت میبرد وگرنه جواب واسه امثال تو فراوونه🙌🙌🙌
2738

همچنان مجردم و اندام متناسبی دارم و ورزش میکنم و سعی میکنم متناسب نگهش دارم و به پوستمم خیلی میرسم و همیشه روتین پوستی دارم و ماسک های گیاهی هفتگی میزنم و میتونم بگم مشکلی نداره شکرخدا راضیم

#ملی گرا❤️🤍💚/بمیری به نام ، نمانی به ننگ /🕊🔜 /اثر ظلم محال است به ظالم نرسد/پیش از آنکه تشخیص دهید دچار افسردگی ، هستید یا اعتماد به نفس پایینی دارید ؛ اطمینان حاصل کنید که توسط ، یک مشت عوضی محاصره نشده اید !!  زیگموند فروید  ازت متنفرن چون مدام دارن مخفیانه باهات رقابت میکنن و بت میبازن  به کسانی که به شما حسادت میکنند ؛ احترام بگذارید ، چون تنها کسانی هستند که از صمیم قلب معتقدند که برتر از انها هستید  ترجیح میدهم به ذوق خویش دیوانه باشم تا به میل دیگران عاقل ...!! من گر نیکم و گر بد تو برو خود را باش ;) 
همچنان مجردم و اندام متناسبی دارم و ورزش میکنم و سعی میکنم متناسب نگهش دارم و به پوستمم خیلی میرسم و ...

چه ماسکایی میزاری صورتت میشه بگی؟

دانشجوی ترم اخر پرستاریم و دختر پاییزی زاده فصل پاییزم و عاشق این فصل🍂کاربری گاهی دست خواهرمه
چه ماسکایی میزاری صورتت میشه بگی؟

هر چی دستم بیاد  سدر و حنا و ماست و سرکه سیب ،نشاسته و ماست و جوانه گندم و ابلیمو ، اب سیب زمینی با ارد نخودچی و زردچوبه و ماست ، اب پیاز و سرکه سیب و عسل ، اب گوجه و عسل و ابلیمو ، سفیده ی تخم مرغ با دستمال کاغذی ، خاک رس حاوی گل سرشور و قهوه ، ژل آلوئورا ، و هر روز صبح به مدت 30 مین عسل میزارم رو صورتم

#ملی گرا❤️🤍💚/بمیری به نام ، نمانی به ننگ /🕊🔜 /اثر ظلم محال است به ظالم نرسد/پیش از آنکه تشخیص دهید دچار افسردگی ، هستید یا اعتماد به نفس پایینی دارید ؛ اطمینان حاصل کنید که توسط ، یک مشت عوضی محاصره نشده اید !!  زیگموند فروید  ازت متنفرن چون مدام دارن مخفیانه باهات رقابت میکنن و بت میبازن  به کسانی که به شما حسادت میکنند ؛ احترام بگذارید ، چون تنها کسانی هستند که از صمیم قلب معتقدند که برتر از انها هستید  ترجیح میدهم به ذوق خویش دیوانه باشم تا به میل دیگران عاقل ...!! من گر نیکم و گر بد تو برو خود را باش ;) 

من ۵۰ کیلوام هیچچچچ تغییری نکردم

آدمی که تنها قوی شدن رو یاد بگیره مثل آدمیه که بتونه تنها توی جنگل زندگی کنه و این آدم حالا دیگه شکست ناپذیر میشه....البته که تعریف شکست ناپذیر کسی نیست که شکست نمیخوره، بلکه کسیه که بلند شدن دوباره  بعد از شکست ها رو یاد گرفته....و حالا میشه گفت کسی که از اعماق چاه مشکلات به تنهایی خارج‌ میشه،  قدرت روبرو شدن با انواع طوفان های زندگی رو داره...پس اگه در اون موقعیتی نترس و ادامه بده....چون چیزی که آخرش برات میمونه ، یه آدم مستقل و قوی که به خودش تکیه و افتخار میکنه🥰 لطفا درخواست دوستی ندین قبول نمیکنم، بغیر از دوستای خودم که میشناسمشون💛
2706