2726
عنوان

زایمان طبیعی تو بیمارستان ام البنین مشهد رو انتخاب کردم نظرتون چیه ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 37154 بازدید | 63 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه موسی بن جعفرم نیمه خصوصیه ... میخوام تا جایی که باشه دولتی باشه و رایگان باشه .. عزیزم این هرینه هایی که میگی واسه الانه ؟؟؟ با بیمه سلامت یا نه ؟؟؟؟ برای زایمان طبیعیه دیگه نه ؟؟؟؟
2728
من دیشب پاستور زایمتن طبیعی کردم افتضاح بود پرسنل همه بچه فقط دکترم اومد بالای سرم اونم اخرا ی زایمانم بچه رو به زور نگه داشته بود توی رحم تا دکتر بیاد
بعضی ها خیلی فقیرند..تنها دارایی شان پول است...
آزاده جان همه بیمارستانایه دولتیه مشهد دانشجویین و دکتر بالا سر نمیاد همشونم هم راضی داره هم ناراضی نمیشه بگی خوبه خوبن... ولی اگه میخوای بری دولتی بهت پیشنهاد میکنم حتما مامای همراه بگیر... اگه تا یک تومنم بتونی هزینه کنی میتونی از طرح ترویج دکترا استفاده کنی بری بیمارستان خصوصی

سلام من زایمان اولمو ام البنین بودم سال 88

افتضاح بود-پر از عنترن که 7-8 تایی میریزن سرآدم و بدون مراعات حال مریض شروع میکنن به معاینه کردن

من 24ساعت اونجا بستری بودم و اصلا متوجه نشدن ک بخاطر درشتی پسرم(4/5وزنش بود) اصلا نمیتونم زایمان ططبیعی داشته باشم. بعد از 24ساعت که با عوض شدن شیفت دکتر با معاینه متوجه شد و فرستاد واسه سزارین

اخلاق پرسنل صفر- حتی آمپولا رو هم عنترنا تزریق میکنن ک مظلوم باشی سوراخ سوراخت میکنن

برای زایمان دومم هرگز هرگز حتی از جلوی درشم رد نخواهم شد..

2706