2737
2734
عنوان

مشهدیای اهل کوه و گردش بیان

265 بازدید | 69 پست

چن وقت پیش یکی بمن گف بهت ادرس پیج یا گروه تلگرام میدم مال این اکیپای طبیعت گردی و کوه رفتنه من خیلی خوشم اومد ازین ایده

ولی هنو نداده😐

شما اگ دارین معرفی کنین پلیز ممنونم

میشه برا رسیدن به حاجتم یه صلوات بفرستی؟🙈💜

عه شمام مشهدی

والا ما با جوونای فامیل میریم

زیباترین هندسه زندگی اینه،پلی از امید بسازی بالاتر از دریای ناامیدی😍😍😍                                         ........لaدaن.........                                                                 ❤❤❤❤دوستتون دارم❤❤❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره خیلی باحاله البته ن تو این هوا😂😂خودت اکیپ جم کن همینجا

فک کن خدا با اون همه بزرگی دوسِت داره ،حتی فک کردن بهش هم آروم میکنه دله آدمو😍  حاجی حالِ یِه ایران بدع هرچی داشتیم و شکافتنش حاجی دزد اَ ایران زیاد زده چی میشد اگه سرجاش میزاشتنش/: ای ساربان آهسته ران من میهنم غم دیده است       شادمهر چقدر حق میگه |▪تو مثلِ هوایِ خوبِه بَعدِ بارونی▪︎|                    
2728
اخه یکی دوتا پسرم باشن بد نیس😅

اخه بضیا متاهلن شاید نخان ولی زنونه بهتره معذبم نیستیم

فک کن خدا با اون همه بزرگی دوسِت داره ،حتی فک کردن بهش هم آروم میکنه دله آدمو😍  حاجی حالِ یِه ایران بدع هرچی داشتیم و شکافتنش حاجی دزد اَ ایران زیاد زده چی میشد اگه سرجاش میزاشتنش/: ای ساربان آهسته ران من میهنم غم دیده است       شادمهر چقدر حق میگه |▪تو مثلِ هوایِ خوبِه بَعدِ بارونی▪︎|                    
میشه ایندف منم بیام؟😐😂

بیا😂😂😂😂🥰

زیباترین هندسه زندگی اینه،پلی از امید بسازی بالاتر از دریای ناامیدی😍😍😍                                         ........لaدaن.........                                                                 ❤❤❤❤دوستتون دارم❤❤❤❤
2738
2706