2726
عنوان

پسر شوهرم (14ساله س از زن اولشه)

| مشاهده متن کامل بحث + 4303 بازدید | 171 پست
وای چه حرکت زشتی !!!!! خدا کنه هیچوقت شما نامادری نشی اصلا!!!!چون واقعا از اونایی هستی که ظلم می‌کن ...

اینها که گفتی مشکل این‌ خانوم نیست مادر و پدرش قبل از طلاق و ازدواج مجدد باید فکر اینارو میکردن

💞💫🖐
به نظر من نقطه ضعف نشون نده  وقتی اینارو میگه بیخیال باش

چطوری 

برام دعا کنید لطفا 🙏🙏🙏هیچ وقت تا حالا احساس خوشبختی نکردم. دعا کنید زندگی م جوری بشه که میخوام.... ان شاء الله شمام هرچی از خدا میخوای ن بهتون بده و ب مراد دلت ون برسین 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ازدواج کرده

خب پدرش هم ازدواج کرده

بفرستش پیش مادرش

به پدرش بگو که این با من رابطه اش خوب نیست

پسرا معمولا با مادرشون رابطشون بهتره

مادرش ازدواج هم بکنه بازهم مادرشه

2728
مجردم ولی اگه پسر خوندم این حرکتها بزنه دارم براش !!!! اگه اون بچشه این خانوم هم زنشه و باید حرمتش ح ...

عزیز فقط ۱۴ سالشه 

باید تربیت بشه و از راه درستش 

مگه جلاده که براش داشته باشه 

به داشته ها،  موقعیت ها و آدم های خوب زندگی ام فکر میکنم .‌به هر چیزی که دنیای من را زیبا و حالم را خوب میکند و میخندم . به روی تمام روزهای خوبی که در راهند و آرزوهای قشنگم که برآورده خواهند شد ...
بفرست پیش مادرش مادرش کجاست؟؟ بگو این اگر خوشش نمیاد از من بره پیش مادرش شما هم حساس نشو

بی رحمی تا کی مگ شلغم بفرسته بره این خانم از قبل موضوع میدونست باید همه جوانب بسنجه

بیشتر بچسب به باباش  من باشم طرفم موزی باشه حتی شبها صدای آخ و اوخ در میارم بره پیش مامانش 😂😐

عزیز دلم آخه این چه مشاوره ای که میدی. سعی کنید مشکل دونفر را حل کنید نه اینکه بدترش کنید.

مجردم ولی اگه پسر خوندم این حرکتها بزنه دارم براش !!!! اگه اون بچشه این خانوم هم زنشه و باید حرمتش ح ...

خدا اخرو عاقبت شوهر اینده و خونواده شوهر ایندتو بخیر بگذرونه. ماشالا تم بدجنسی رو داری

اینها که گفتی مشکل این‌ خانوم نیست مادر و پدرش قبل از طلاق و ازدواج مجدد باید فکر اینارو میکردن

چرا دیگه اینا مشکل هممونه 

بچه ایشون بزرگ میشه میاد توجامعه میشینه کنار بچه من خواهرزاده یا برادرزاده شما دختر و‌پسر اون یکی کاربر نباید مریض روحی باشه باید روانش سلامت باشه تا جای بچه های ماهم امن باشه باید حواسمون باشه چی میگیم و چه راهی به مردم نشون میدیم که یهو چاهش جلوی پای خودمون یا عزیزامون باز نشه 

بزرگترین دشمن هرکس خودشه

شما24ساعته وقتت رو برای این پسر بزاری جون ب جونش هم کنی دست اخر ب چشم یه دشمن بهت نگاه میکنه

اما حالا ک این شرایط رو قبول کن در مقابل این حرفاش ضعف نشون نده چون بدترش میکنه و وقتی اینارو میگ شما اصلا دعوا درست نکن با شوهرت انگار نه انگار

من کساییو تو زندگیم داشتم که یه ثانیه فکر نبودنشون اشکمو در میاورد همون آدما الان واسم فرقی با یه غریبه ندارن فقط میدونم که یه زمانی میشناختمشون؛؛؛واقعی دوسشون داشتم و کلی خاطره باهاشون داشتم ولی دیگه واسم هیچ اهمیتی نداره که کجان و پیش کین و چیکار میکنن و باید اعتراف کنم که دیگه دوسشون ندارم و نیازی هم به بودنشون ندارم؛؛؛؛میخوام بگم زمان بدین؛؛همیشه زمان همه چیزو حل میکنه به مرور؛؛حتی چیزایی که فک میکنین هیچوقت حل نمیشه....
 بی رحمی تا کی مگ شلغم بفرسته بره این خانم از قبل موضوع میدونست باید همه جوانب بسنجه

بی رحمی نیست

اون خانم مادر بچه که نیست

پدره که عین خیالش نیست

مادرشم که رفته پی زندگیش

طرف مسئولیت مادری که قبول نکرده

مادر بچه کس دیگه ای هست و ضمن این که پیش پدرشه باید پیش مدرش هم باشه

شاید عت این کارهاش همین دور بودن از پدر مادره

2706