2737
2739
عنوان

به نظرتون قبرمو چه طور بخرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1905 بازدید | 178 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اونموقع ها 20 میلیون بود سنگ قبر جاشم بسته ب شهر و روستا فرق داره ما زمینا قبرستون مال خودمونه ول ...

من وصیت کردم منو ببرن دهاتمون 

اونجا قبرستون هنوز مفتیه😍

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    
2731

وای وای خدااا پوسیدیم تو خونه به قران بابا نرین بیرون بزارید تمام سه بعد هرجا خواستید برید

❤واس برگشتن عرفانم میشه صلوات بفرستید...‌   عرفان عشقمه 🔴❤ آیدا هستم کاربری گرفتم لطفا ب اسم گیسو صدام نکنبد.   تیکر تولده.   
2738
مگه نمیدونی نشستن تو خونه افسرده شده‌اند حالشون خوب نیست

بابام از کرونا مرده از نشستن تو خونه افسردگی میاره از بیرون رفتن مرگ‌میاره امار امریکا رو نگاه رعایت نکنیم همین میشع

.  الحمدالله . ن هنو  چند هفته طول میکشه

انشاالله همیشه خوب باشی💖💖💖💖

به حق فاطمه زهرا جوابش خوب باشه 🙏🙏🙏❤️❤️❤️تا دل پدر و مادرت و خودت و ما شاد بشه😍😍😍😍

پسر کوچولوی من آلرژی داره ، بهونه خوراکی های خوشمزه رو میگیره اما نمیشه بخوره خیلی غصه میخوره😔پسر کوچولوی ۱ ساله من🥺💗خیلی مظلومه لطفا برای برطرف شدن آلرژیش نفری یدونه صلوات بفرستید،فرستادید بهم بگید منم بفرستم براتون❤️ممنونم
مسخرس مجبور نیستی بیایی این تاپیک

خوبه خودت هم میگی تایپیک اگه ی خوردع دایرع لغتت گستردع باشه میفهمی تایپیک جایی هس ک مردم میان نظر میدن (انتقاد میکنن)و... شما خیلی ناراحتی میتونی تایپیک نزنی🤦🏻‍♀️😂👌🏻

2706