2726
عنوان

شمادوست شهیددارین؟؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 446 بازدید | 81 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خير

منظوربدی ندارم تاحالا به شهیدی گفتید راهتوادامه میدم و سفت و سخت رو حرفت باشی تلاش کنی بهش متوسل بشی 

من به قدرت خدا ایمان دارم😍😍😍قدرت خدا مافوق قدرت هاست 🌼🌼پس هیچ وقت ناامید نمی شوم و به رحمتش امیدوارم🌼🌼🌾🌼
2728
ن ک بگم دوست چون تو دنیای واقعیش همچین چیزی محال بود میشه بگم مثلا برادرشهیدم اینجوری باز یچیزی

خب منم منظوربدی ندارم ماشهید زن یا دخترم داشتیم

من به قدرت خدا ایمان دارم😍😍😍قدرت خدا مافوق قدرت هاست 🌼🌼پس هیچ وقت ناامید نمی شوم و به رحمتش امیدوارم🌼🌼🌾🌼
تاحالامتوسل شدی به شهیدی ....منظوربدی ندارم منظورم اینه واسش قرآن بخونی دعابخونی خیرات بدی باهاش حرف ...

من علاقه دارم به امام ها و اهل بیت متوسل بشم ولی تو آرامگاه ها که میریم بتونم حتما مزار شهدا هم میرم فاتحه میخونم تو دانشگامونم ۴ تا گمنام خاک شدن بیارم یه خوابی دیدم 

ولی دوستی اون جوری که گفتی نه 

پس خواهرانم تا به کی بیکاره هستید ؟ تنها برای تخم گیری خلق گشتید ؟ تنها برای عشق مردان چیره دستید ؟ 😒 خانم های عزیز دل ازتون خواهش میکنم تو تاپیک های من با من شوخی نکنید ! این نه به خاطر اینه که ادم بی جنبه و خشکی ام نه اصلا علتش اینه بعضی ها مرز بین شوخی و تمسخر و بی احترامی رو نمیدونن و باعث شکستن دل آدم میشن :))) تا جایی که بتونم سعی میکنم تاپیک های بدرد بخور بزنم و تا جایی که توانایی و دانشش رو داشته باشم به خواهرام اینجا کمک کنم ممنون میشم یه صلوات برای شادی روح دایی من بفرستید در ضمن من قدیمی ام قدیمی اصلا مذهبی نیستم نه ظاهرا نه باطنا فقط عاشق امام هام مخصوصا 👈 آقا امام حسن💚
نه با تمام احترام و و محبتی که نسبت به شهدا در هر زمان و مکان دارم این دوستی با یک شهید خاص رو نمیتو ...

دقیقا منم مثل شما فکر میکنم 

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚
عجب!!! چرا واقعن که! ظاهرن فکرتون منحرفه

آخه خواب بامزه ای بود آخه من الان چی بگم بااین خوابت😂😂ببخشیدفکرکردم مثل دیگران میخواهی مسخره کنی😊

آخه خواب بامزه ای بود آخه من الان چی بگم بااین خوابت😂😂ببخشیدفکرکردم مثل دیگران میخواهی مسخره کنی😊

نه بخدا،شاید خدا بخاطر مامانم مرگی یا چیزی رو از سرم گذرونده،چون من تعبیر خواب بلدم

👌😍

پس خواهرانم تا به کی بیکاره هستید ؟ تنها برای تخم گیری خلق گشتید ؟ تنها برای عشق مردان چیره دستید ؟ 😒 خانم های عزیز دل ازتون خواهش میکنم تو تاپیک های من با من شوخی نکنید ! این نه به خاطر اینه که ادم بی جنبه و خشکی ام نه اصلا علتش اینه بعضی ها مرز بین شوخی و تمسخر و بی احترامی رو نمیدونن و باعث شکستن دل آدم میشن :))) تا جایی که بتونم سعی میکنم تاپیک های بدرد بخور بزنم و تا جایی که توانایی و دانشش رو داشته باشم به خواهرام اینجا کمک کنم ممنون میشم یه صلوات برای شادی روح دایی من بفرستید در ضمن من قدیمی ام قدیمی اصلا مذهبی نیستم نه ظاهرا نه باطنا فقط عاشق امام هام مخصوصا 👈 آقا امام حسن💚

سلام شمابه کدوم شهید علاقه دارین ؟؟؟

👌😍

شمابه شهیدی علاقه دارین؟؟منظوربدی ندارم خدای نکرده

میتونی بهشون توسل کنی   تاپیکهای قبلمو بخون    

امام باقر (عليه السلام) فرمود دعا قضا را رد می کند اگرچه ثبت و ضبط شده باشد. در ادامه روایت می‏فرماید: حضرت انگشت‎هایشان را مُشت کردند و به کنایه فرمودند اگر قضای تو به این محکمی هم باشد، خداوند آن را باز می‎کند! صدقه قضای قطعی را دفع می کند..
2706