2737
2734
عنوان

شوهرم میگه بچه ی پنج ماهمو باید سقط کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 4304 بازدید | 191 پست
جون سخت کی بودی تو 😅😅😅😅

😂😂😂😂😂😂

⁦(◍•ᴗ•◍)❤⁩ دارای مدرک بین المللی ارایشگری هر سوالی داشتین درخدمتم😍❤️ ♡ شاعر میـگه:خوبتو میـگن ولے بدتو میـخوان تولدت ن ولے ختمتو میـان ♡ ‌ ‌◉━━━━━━─────── ↻ㅤ ◁ㅤㅤ❚❚ㅤㅤ▷ㅤㅤ⇆

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم من باور نمیکنم یه مادر انقد ضعیف باشه پس ترجیح میدم تاپیکو ترک کنم بای.

تی تی:شکوفه                                                         غم میونِ دو تا چشمونِ قشنگت؛لونه کرده....شب توو موهای سیاهت؛خونه کرده....دوتا چشمونِ سیاهت؛مثل شب های منه....سیاهی های دو چشمت؛مثل غم های منه....سیدم.

وای گناه داره 😔😔

هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت ❤
2731

منم فکر کردم میخواد منو بترسونه

گفتم قبول سقطش میکنم

الانم رفته دکتر پیدا کنه

بهم زنگ زده میگه پزشک قانونی زنگ زدم گفتم بیشتر از چهار ماه سقط نمیشه

میرم دکتر پیدا کنم غیر قانونی سقطش کن.تو تین پنج ماه اصلا حرفی نبوده.نمیدونم چیکار کنم

از با تو بودن دل برایم عادتی ساخت که هرگز بی تو بودن را باور ندارم...
خط تست پررنگ شد الان نگران لك بيني هستم ميتونه از عوارض دوفاستون باشه؟؟

روز چندی؟

شایدم لانه گزینی باشه

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️
2738
والا بخودا چ سنگ دل و بی رحم لیاقت نداره بخدا 

خدا به یکی میده لیاقت نداره اونوقت یکی هزارتا راه میره تا یه بچه داشته باشه

ان‌شاءالله خدا به هرکسی که لیاقت بچه رو داره بچه بده نه به آدم سنگدلی مثل شوهر اسی

💙💙ممنون میشم برای سلامتی و عاقبت بخیری پسرم یه صلوات بفرستید💙💙

از نظر خدا گناهه  و شوهرتون هم نمیتونه شمارو مجبور کنه مردا تا بچه شون نیاد نمیفهمن ۰۰۰ وقتی اون بچه ب دنیا بیت خوده شوهرتون عاشقش میشه پس به هیچ عنوان سقط نکن

دلم ز هرچه به غیر از تو بود خالی مانددر این سرا تو بمان ای که ماندگار تویی                                                  
2706