2737
2734
عنوان

حساسیت روی همسر

681 بازدید | 53 پست

واقعا حساسیت روی همسر، فقط بخاطر رابطه جنسی هست؟ دلیلش واقعا چیه؟

من مجردم، 35 سالم هست و اینقدر سرکوب و تحقیر کردم در درونم رابطه جنسی رو که حتی از فکرش گاهی چندشم میشه، نمی دونم چرا اینطوری شدم ولی وقتی به ازدواج فکر می کنم و تمام پیامدهای زندگی تازه ای که تشکیل میدی، یه حالت گیج و منگ و خنثی نسبت به رابطه جنسی دارم و بی اختیار با خودم میگم، خب که چی مثلا؟

بعد واقعا نمی فهمم چرا این همه جار و جنجال و قهر و... واسه رابطه جنسی توو زندگی زناشویی پیش میاد؟ چرا اینقدر اصلا براشون مهمه و عادی نمیشه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بخش بسیار بزرگی از زندگیه

نمی دونم چرا تا این حد در نگاهم چندش و تحقیر آمیز شده و نمی دونم چرا آدمایی که اینقدر روش حساسن به نظرم سطح پایین هستن... جدا از بحث مریضیش و بهداشت و... اینکه همه زندگی یه فرد رو تحت تاثیر قرار بده برام قابل درک نیست و میگم چون مجردم در خودم اینقدر سرکوبش کردم که در حد یه خواسته کثیف و حیوانی شده نگاهم بهش

2738

خب چون شما سرکوب کردی و الان خنثی شدی(که اصلا عادی نیس) دلیل نمیشه همه اینجوری باشن   میل جنسی یه امر عادیه که اگه برطرف نشه از طرف شریک جنسی  خب مشکلاتی بوجود میاد     میل جنسی  هم مثل باقیه امیال باید رفع و برطرف بشه مثل گرسنگی  تشنگی  خواب و...

بنظرم مهمترین اصل نیست ولی خب یکی از اصلای ازداوجه رابطه. ما خانوما اینقد از بچگی واسمون قبح داشته ...

من مجردم

ولی حس می کنم تحقیرآمیزتر از اونی هست که این همه توو زندگی آدما پیگیرش باشن. خل شدم فکر کنم

خب چون شما سرکوب کردی و الان خنثی شدی(که اصلا عادی نیس) دلیل نمیشه همه اینجوری باشن   میل جنسی ...

در من شدیدا سرکوب شده

و ناراحتم از اینکه رقص و به خود رسیدن و... رو هم از یاد بردم

نمی دونم چرا تا این حد در نگاهم چندش و تحقیر آمیز شده و نمی دونم چرا آدمایی که اینقدر روش حساسن به ن ...

ببین تو خودت یه چیز رو بد جلوه دادی تو ذهنت رابطه جنسی چیز زشتی نیست و باعث صمیمیت بین زوجین میشه 

خدا یا شکرت من رو یه رنگین کمانی آفریدی 💕💞🏳️‍🌈🏳️‍🌈🏳️‍🌈🏳️‍🌈🏳️‍🌈🏳️‍🌈🏳️‍🌈🏳️‍🌈🏳️‍🌈🏳️‍🌈🏳️‍🌈🏳️‍🌈🏳️‍🌈🏳️‍🌈🏳️‍🌈🏳️‍🌈🏳️‍🌈🏳️‍🌈🏳️‍🌈🏳️‍🌈🏳️‍🌈🏳️‍🌈🏳️‍🌈🏳️‍🌈🏳️‍🌈❤❤❤❤👑
ببین عزیزم اگه رابطه جنسی نباشه صمیمیت از بین زنو شوهرمیره از هم فاصله میگیرن و ازهم سرد میشن و خیلی ...

آخه همین رابطه باعث جداییشون هم داره میشه. نمی دونم چه مدلش هست که بود و نبودش زجر هست تا آخر

نمی دونم چرا تا این حد در نگاهم چندش و تحقیر آمیز شده و نمی دونم چرا آدمایی که اینقدر روش حساسن به ن ...

شما شاید اگه از دواج کنی نگاهت عوض میشه این ی نیاز دونفری. جدا از جذابیتش باعث پیوند بیشتر هم میشه شهوت تو ذات انسانها ست من مطمینم درصورت انجامش نظرت تغیر میکنه

2706