2733
2734
عنوان

واکسن چهار ماهگی و اسهال

2849 بازدید | 17 پست

دیروز واکسن چهار ماهگی پسرم رو زدم ...اسهال شده طفلک ...ب دکترش پیام دادم میگه از واکسن نیست اگ ادامه داشت شنبه بیارش... خوب دقیقا از دوساعت بعد واکسن شرو شد قبلش طوریش نبود بچم... تورو خدا راهنماییم کنید چ کنم ...اگه تجربه دارین بذارین میام میخونم بچم خیلی اذیته...ممنون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
یعنی چی ادامه داشت شنبه بیار؟ اگه آب بدنش کم بشه چی؟ عزیزم ببرش یه دکتر دیگه. حتی شده عمومی. یا ببرش ...

خودشم زد دکتره واکسن و ... دکتر مقیمی...خیلی هم مشهوره😶😣نکنه فاسدی چیزی بوده واکسنش

عزیزم اگه خیلی اذیته ببرش دکتر. به شب میخوری بعد دستت به هیچ کجا بند نیست. 

میترسم الکی ی چیزی بگن... اخه همش دنبال بستری کردن شدن این بیمارستانا... انصاف ندارن ک

2738
یادم نمیاد .... باور میکنی...خودمم ب همین فک میکردم...ولی اگه میشد یادم میموند خوب

شاید زیاد نبوده که متوجه نشدی. این واکسنا هر بار که تزریق میشه سیستم ایمنی بدنو ضعیف تر میکنه و علائمش هر بار شدیدتر میشه. برا پسر من که اینطوری بود. هر بار تبش از سری قبل شدیدتر و طولانی تر بود. 

شاید زیاد نبوده که متوجه نشدی. این واکسنا هر بار که تزریق میشه سیستم ایمنی بدنو ضعیف تر میکنه و علائ ...

نمیدونم ....کاش میشد نزنم ...چیه اخه...گرم نگه دارمش بده...موزم کلی خوردم افاقه نکرد

2706