2410
2553

استارتر عزیز چرا مسئله رو سخت میکنی خوب به زنداداشت ب

و اول بهش هشدار بده شاید آدم بشه ،ا

خدایا حال دل هممون و خوب کن ،خدا جونم هیچ بنده ایت رو محتاج هیچکس نکن   الهی آمین
حالم اون شب بد شد تا الان هنوز  دارم اذیت میشم زندگیم و تمام رویاهام رفت هوا الان هم تنها هس ...

بیخیال .همین ک بلایی سرش نیاوردی ک بخاطر کار اشتباهش الان خدایی نکرده گوشه زندان  نیستی 

جای شکرش باقیه 

چیزی ک باعث از دست دادن ارامشت بشه ....« زیادی گرونه » رهاش کن 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بهتر .  اگه ازدواج میکردی و بعد میفهمیدی حالت از الانت خیلیییی بدتر بود  برو خدارو ...

آره

درسته

ولی الانم که دیگه نمیتونم ازدواج کنم

اسم طلاق رفته تو شناسنامه

تا به کسی هم در این مورد میگم همه خودشون رو میکشن کنار

یادمه یه بار به مادرش گفتم که دختر شما رفتارش مشکوکه ولی برگشت با لحن تند بهم گفت دخترم پاکه

شبی که با پسر گرفتنش به مادرش گفتم این بود اون ادم پاک؟؟؟ زندگی منو نابود کردن خدا لعنتشون کنه

2456
من آقام و معذرت میخام ک اومدم تاپیکتون  قبل از اینکه کاری کنی ب این فک کن ک اگه جای اون بودی چ ...

قشنگ حرف میزنید ولی حرف قشنگ نمیزنید!! 

خیانت هیچ توجیهی نداره

شب به شب قوچی از این دهکده کم خواهد شد .    ماده گرگی دل اگر از سگ چوپان ببرد . 
الکییییییییی 😐😐😐😐😐خدایا دیگه وقتشه خودت ظهور کنی 😬😬

بخدا 

وقتی پا میشه نماز اول وقت میخونه دلم میخواد جرش بدم هرزه رو 

یجوری قرآنو قاری میخونه ازون طرف زیر هر کسو ناکسی میخوابه بخاطر ی مانتو یه پیتزا ۵۰تومن پول اصلا منزجر کنندس

بعضی وقتا مردا هم مقصرن

کسی که خیانت میکنه 100 درصد خودش مقصره

الان اینجا تاپیک میزنن که شوهراشون خیانت کردن شما چقد حقو به مرد میدین؟ میگین زنش مقصر بوده حتما؟

آقا هستم...اگر با حضور آقایون توی سایت مشکل داری و یا کلا با جنس مذکر مخالفی لطفا ریپ نزن و با من همکلام نشو ...دشمن جنسیت زدگی
2714

میگم 100م رد کن بیاد ماشینمو عوض کنم وگرنه به فنات میدم 🙄🙄😂😂😂😂😂

همیشه گفتم 👑 سرمی تا بفهمی شاه کیه.          روشنفکری در اروپا : تحصیلات عالیه *مطالعات گسترده *اطلاعات عمومی بسیار بالا *نوشتن کتاب و مقاله *سفر به نقاط مختلف دنیا *شخصیت و انسانیت بالا *احترام به تمامی مذاهب و عقاید*و...                        روشن فکری در ایران :کشیدن سیگار و خوردن قهوه *مخالفت با دین و مذاهب *خواندن جملاتی چند از نیچه *طلاق گرفتن *موزیک خارجی گوش کردن *مخالفت با چیزی که بقیه موافقن *موافقت با چیزی که بقیه مخالفن *نگهداری سگ یا گربه و آن را به اندازه فرزند نداشته عزیز شمردن *و...     قابل توجه خانومایی که ادای روشنفکرارو در میارن اونم با فحش دادن به شوهر بقیه و گفتن جمله معروف بزن تو دهنش 😒. میتینگ آنلاین غیبت از فامیلای شوهر، دیگه لازم نیست بریم در حیاط بشینیم 😁😅. دست و جیغ و هورررا 😜. 
چه ربطی به این موصوع داشت گلم؟ اون در مورد کمک کردنه. نه در مورد رسوا کردن یه ادم. وگرنه خدا خودش گف ...

کمک به خیانت دیده و جلوگیری از فاجعه

دوس مادرم هم همینو میگفت

ولی الان برادرش زیر خاکه

خودم قبرشو میکنم.اگه خیانت عمیق باشه بهشم میگم چطور  ب.ک.ش.ه  که حتی دیه هم نداشته باشن &n ...

چه خشن

میدونی تنهادلیل ارامش زندگی من اینه که برام مهم نیست دیگران درموردم چه فکری میکنن😊دیگران اگه فکرکردن بلدبودن یه فکری به حال خودشون میکردن😁برای رسیدن به حاجتم یه صلوات مهمونم کن دوست گلم🌹
بخدا  وقتی پا میشه نماز اول وقت میخونه دلم میخواد جرش بدم هرزه رو  یجوری قرآنو قاری میخو ...

وای چجوری از خدا و قرآن خجالت نمی‌کشه واقعا که

دلگیرم از دنیا و آدماش از بی کسی ها و سکوت ها! این منم ک اینگونه خسته ام؟؟؟منی ک همیشه خوب بودم و خندان منی ک خنده هایم مثالی بود ب مثال ضرب‌المثل!نمی‌توانی بفهمی و البته عجیب هم نیست برایم. چون تو من نیستی پس لطفاً قضاوتم نکن......وزن شروع ۷۶.۶۰۰ هدف ۵۸ ✌️من میتوانم 💪💪💪💪
خودم قبرشو میکنم.اگه خیانت عمیق باشه بهشم میگم چطور  ب.ک.ش.ه  که حتی دیه هم نداشته باشن &n ...

واااااای .سکته زدما 

عجب پرستیژی داری شما 

چیزی ک باعث از دست دادن ارامشت بشه ....« زیادی گرونه » رهاش کن 
من آقام و معذرت میخام ک اومدم تاپیکتون  قبل از اینکه کاری کنی ب این فک کن ک اگه جای اون بودی چ ...

خیانت هیچ توجیحی نداره :)

♡دوستان عزیز کارهای تایپ ساده و ورد رو با کمترین هزینه براتون انجام میدم ،انجام کار با برنامه spss،مدرس دروس روانشناسی و فلسفه منطق مقطع متوسطه 
2706