2737
2734
عنوان

بیاین از تو کمدتون...

304 بازدید | 21 پست

بچه ها تو این روز برفی حوصله ام سر رفته 🤗🤗

تاپیکم واسه فان هست و هیچ دلیل خاص و فایده ی خاصی واسه کسی  نداره😅

اگه کسی دو ست نداره میتونه شرکت نکنه

من عاااااشق لباس و کار مدلینگم،

دوست دارین در مورد کمد لباسمون صحبت کنیم؟

مثلا چند تا کیف و کفش و مانتو و....تو کمدتون دارید

۱_کیف 

۲_کفش

۳_مانتو و پالتو

۴_لباس مجلسی

۵_شال و روسری

اول خودم میگم.....

۱_۱۵ تا  کیف

۲_۲۷ تا کفش

۳_۳۸ تا مانتو و پالتو 

۴_۵۴ تا لباس مجلسی

۵_۴۲ تا شال و روسری

(فقط تورو خدا نگید پز و این حرفاس،من اهل طلا و اینا نیستم و زیاد طلا و اینا ندارم،کلا لباس و مدلینیگ و دیزاین خونه جز علائقم هست و حتی حرف زدن درموردش  بهم حس خوب میده)

((دین من انسانیت است))

خدایی خیلی داری 

برا من خیلی کمه 🤪😐

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من چون همسرم تولید کننده مانتو و دالتو هستن 

خودشون طراحی و تولید میکنن

شاید ۷۰ تا مانتوو امسال برداشتم برا خودم 

ولی کیف ۷ تا

شار و روسری با کیفیت کلا ۱۲ تا 

کفش ۱۲ جفت

لباس محلسی ۵ دست کامل ولی معمولا کرایه میکنم کارای مزوتی رو

لوازم ارایش هم کم و مختصر چنتا برند خوب خریدم

2738

زیاد لباس و کیف و کفش ندارم اما نه در حد تو اسی

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤

خب عکس بذار اینقدر اگه داری ببینیم

نذر خیاطی نذر هنر خیاطی👇https://eitaa.com/joinchat/188219659Cb23e355addاین نذری سهم شماست عزیزم👆🌸بهت علم و هنر رو هدیه دادم لطفا از این هدیه بهترین استفاده رو بکن دوست من♥️
خدایی خیلی داری  برا من خیلی کمه 🤪😐

خوب من معمولا بیشتر لباس هام کلاسیک و رنگ هاشون نود هست واسه همین از مد نمیرن و اونارو نگه میدارم،همیشه هم جنس خوب میگیرم مثلا کیف و کفش هام چرم طبیعیه،و خراب نمیشن،مثلا یکی از پوتین های قهوه ای م و سال 93 گرفتم از چرم مشهد اون موقع 350 هزار تومان خریدم و به همون زمان گرون بود الان شاید بالای دو میلیون باشه ولی هنوز نو مونده

کلا زیاد نمیخرم ولی جنس خوب میگیرم،امسال فقط یه پالتو گرفتم 

((دین من انسانیت است))
من چون همسرم تولید کننده مانتو و دالتو هستن  خودشون طراحی و تولید میکنن شاید ۷۰ تا مانتوو امس ...

وااای چه خوشبختی بزرگی همسر ادم تولیدی لباس داشته باشه😁👌👌

((دین من انسانیت است))
2706