2733
2734
عنوان

مادرشوهرم زد تودهنم

450 بازدید | 23 پست

خونش بودیم بگو بخند و...

مادرشوهرم خیاطه اومد برا نوش چادر متر کنه منم کنارش بودم نمدونم دستی یا غیر دستی همینطور ک داشت پارچه متر میکرد بی اختیار دستش وپارچه محکم خورد تودهنم😐

خیلی عذر خواست وهمه ام خندیدن😑

دم درم بوسم کرد 

ولی بازم ناراحت شدم 

دسشم خیلی سنگین بود 😏

شوهرم میگ مامانم از اینکار ا ازدستی می‌کنه حولست باشه اعصابش و خورد نکنی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😕😕😕😕

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
2728
2738

توام یبار اب جوش بریز روش بگو عهههههههه ماماااااااان سوختییییی

دختری که عاشق ماه شد🌙🫧  به کردی و ترکی مسلطم ☻️🌙❤️‍🩹‌‌‌‌‌‌                    هیچ ملکه ای نگران حرفایی که مردم در موردش میگن نیست چون خودش باور داره یه ملکه س👸 قوی تر از خودم نمیشناسم چون فقط خودم میدونم چقدر سختی کشیدم ولی قوی تر از قبل ادامه دادم چون رویاهام برای تحقق به یه دختر سرسخت و مبارز احتیاج داره نه یه دختره افسرده و گوشه گیر👸

😆😁😂😃😆😄😂😁😂😃😄

حالا واسه من یبار برعکس بود اومدم با پا بزنم ببینم کارتن خالیه محکم زدم به پایه مادرشوهرم 😆😆😆😆 از قصد نبوده خیالت راحت؛ ازتم که عذرخواهی کرده 

با خدا باشو پادشاااااهی کن ؛ بی خدا باشو گدااااایی کن 😍😍😍😍😍 عشق اول و آخرم فقط خدااااااااااااااااااااااااست 😍😍😍😍
2706