2737
2734
عنوان

به نظرتون مرغ همسایه قازه 🙄

147 بازدید | 13 پست

یا نه مرغه ادای قاز رو در میاره😂😂یا اینکه ما اونو قاز میبینیم😒

چرا فکر میکنیم تنها بدبخت دنیا خودمونیم همه خوشبختن ☹

عروس همسایه ماه ب ماه خونه مادر شوعر نمیاد و اون وقت همین ماور شوهر تمام ارث رو زده به نام پسرش(شوهر عروس رو میگم)ینی انقد این عروس رومخ شوهره کار کرده که دیر ب دیر سر ب مادره میزنه .و چهار تا دختر داره یه قرونم ارث بهشون نداده

عروسه😀😀ماشین کلاس بالا سوار میشه با شوهرش واس خودشون عشق حال ..😕حسودی نمیکنم 

ولی بعضیا واقعن خدا شانس میده بهشون همون اول زندگی همه چی دارن و خوشبختی پاشنه درشون کنده😆😆😆اون وقت ما بابد دنبال خوشبختی بدوییم🤣🤣.

اگه خدا بود ما این همه درد نمیکشیدیم 🫠

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

مثل بوی ادکلن کسی ک بغلمون نشسته همیشه خوبه😕

خدایا امشب شب عید جوادالائمه اس  نمیدونم چیشد ک گفتم امضامو عوض کنم شاید به دلم انداختی خدایا تورو به حق فاطمه زهرات تورو به حق زینب کبرا نی نی تو دلیمو سالم بزار تو بغلم  نی نیم عزت منه 😍اللهم صلی علی محمد و آل محمدو عجل فرجهم 🌷ماشالله لاحول و لاقوه الا بالله العلی العظیم 😍                      
2738

چی شد که غاز و قاز نوشتی 

خیلی جالبه واسم🤔

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪