2733
2734

سی گرم طلا بزارم تو بانک یه ساله

ماهی چند برام سود میدن؟

دعام کنید تصمیمی که برا ازدواجم میگیرم بهترین باشه برام❤🙂از تهه دلتون مثل یه خواهر برام دعا کنید...هیچ کسو جز خدا ندارم که کمکم کنه از همون خدا برام بخواید🥲لطفا اگه مشاور خوب تلفنی ازدواج سراغ دارید بهم معرفی کنید و اگه تجربه ای درمورد استخاره با قرآن برای خواستگار دارید لطفا بهم اطلاع بدین🥰🙏 ❌هر تاپیکی که میزنم لزوما ربطی به شرایط خودم نداره❌ ولی من الان درگیر دو انتخابم بیشتر از همیشه به دعای شما نیاز دارم و بیشتر از همیشه به دست خدا، و من شهدای عزیز احمد پلارک و ابراهیم هادی رو واسطه می کنم که کمکم کنن تا بهترین راه رو انتخاب کنم، شما هم از تهه دلتون برا خوشبختیم دعا کنید و صلوات بفرستید اگه قراره یه مدتی هرچند کوتاه به یادم باشید و دعام کنید خوشحال میشم ریپلای بزنید و بهم بگید. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
من شنیدم بانک بزاری ی جورایی صندوق امانته شماباید پول بدی ب بانک تابرات نگهداری کنه

مگه خودم نمیتونم نگهداری کنم.خخخ. شاید میزارن بانک وام برمیدان

دعام کنید تصمیمی که برا ازدواجم میگیرم بهترین باشه برام❤🙂از تهه دلتون مثل یه خواهر برام دعا کنید...هیچ کسو جز خدا ندارم که کمکم کنه از همون خدا برام بخواید🥲لطفا اگه مشاور خوب تلفنی ازدواج سراغ دارید بهم معرفی کنید و اگه تجربه ای درمورد استخاره با قرآن برای خواستگار دارید لطفا بهم اطلاع بدین🥰🙏 ❌هر تاپیکی که میزنم لزوما ربطی به شرایط خودم نداره❌ ولی من الان درگیر دو انتخابم بیشتر از همیشه به دعای شما نیاز دارم و بیشتر از همیشه به دست خدا، و من شهدای عزیز احمد پلارک و ابراهیم هادی رو واسطه می کنم که کمکم کنن تا بهترین راه رو انتخاب کنم، شما هم از تهه دلتون برا خوشبختیم دعا کنید و صلوات بفرستید اگه قراره یه مدتی هرچند کوتاه به یادم باشید و دعام کنید خوشحال میشم ریپلای بزنید و بهم بگید. 
بانک سود نمیده،اما بانک کارگشایی هست که طلا میذاری بهت پول میده مثل وام و باید یکساله برگردونی

اگه ۱۰ میلیون طلا بزاری تو بانک چقد بهت وام میدم؟ ب ارزش خود طلا نمیدن یعنی؟

[QUOTE=173761284]همچین چیزی نیست طلا رو میزارن بانک کارگشا برای  ۵۰گرم دومیلیون وام ۲۰درصدی یکساله میدن  اگ ...[/QUOTE

عجب‌.خخخخ. من فکر کرذم طلا مثل پول عمل میکنه میزارن بانک سود میده. خخخ

اگه ۱۰ میلیون طلا بزاری تو بانک چقد بهت وام میدم؟ ب ارزش خود طلا نمیدن یعنی؟

یه وام هست تا سقف ده میلیون  درصدش بالاهست که باید طلات بیشتر باشه،یکی هم هست تا سقف دو میلیون میدن مثلا من مهر ماه برای ۱۵ گرم طلا هفتصد و پنجاه دادن که درصدش هم هفتاد تومن شد یعنی تا یکسال دیگه ۸۲۰ برگردونم اونم یکجا

مگه خودم نمیتونم نگهداری کنم.خخخ. شاید میزارن بانک وام برمیدان

زن عموم چون دزد خونگی طلاهاشو برد میزاره بانک صندوق امانت نمیدونم هر ماه یاهر سال پول میده بانک ک براش نگهداری کنن

دعاکنید به خواسته هام برسم
2706