2726
عنوان

بارداری دوم با بچه 9ماهه

265 بازدید | 27 پست

سلام. من یه دختر 9 ماهه دارم میخواستم اقدام کنم برای دومی. نمیدونم تو این شرایط کار درستی هستش؟ یکم میترسم ولی میخوام بچه ها باهم بزرگ بشن. میشه لطفا راهنمایی کنید 

۱.۵یاحداقل ۲سالش بشه بعد

مامان کارِن و هاکان❤❤اول ازهمه بگم اینجا یه جای عمومیه وقتی تاپیکی میزنی میام نظرمیدم اون نظر منه من نه تورو دیدم نه میشناسم نه توشرایطتم پس فقط نظرمو میگم اگه نظرم برات خوب نبود معذرت میخوام ولی حوصله این حرفای خاله زنک رو ندارم 👈قضاوت کردی👈دلم شکست👈حلالت نمیکنم اگه هم میخوای اینارو بگی ریپلای نزن مرسی❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

برای مادر خیلی سخته از نظر بدنی ضعیف میشه . بچه اول از شیر مادر محروم میشه . توجه کمتری هم دریافت میکنه به نظرم بهترین اختلاف سنی ۴ سال هست

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚

این همه عجله واسه چیه اخه، بزار دوسالش بشه بتونی تمام وقتتو واسه بچه اولت بزاری تا دو سه سالگی بعد عزیزم .هم اون بچه ت گناه داره هم بدنت تازه داره بازسازی میشه و اینکه باردار بشی به بچه اولت شیرم نمیتونی بدی.

عزیزم روانشناسا هم میگن ۳ سال فاصله خوبه،یه جوری تنظیم کن سه سال بشه اذیت نشی

📌وقتی به داشتن اعتماد بنفس عادت نداشته باشی اعتماد بنفس بنظرت نوعی مغرور بودنه📌وقتی همیشه منفعل بودی قاطع بودن مثل خشونت به نظرت میاد📌وقتی عادت نکردی نیازهات فراهم بشه اولویت دادن به خودت برات مثل خودخواهیه📌اینو گفتم که بدونی دایره ی امن تو همیشه معیار خوبی برای رفتارت نیست
2706