2737
2734

هیچ درصد خداروشکر عاشقشم

دلم برای شبای خونه روستایی مادربزرگم تنگ شده شبایی که رو لحاف و تشک یخ غلت میزدیم   شبایی که با صدای قور قور قورباغه ها جیر جیر جیرکا خوابمون می‌برد آخ که چه آرامشیییییی  
مجردم درصد تنفر از ازدواج:۹۹.۹۹

خداروشکر یه سوراخ امیدی مونده 😑😑😑😑

😅😅😅😅😅😅

تو رو جون هرکی دوست دارید با دیدن این همه بدبختی بچه نیاریدد💔 اینو بخون 🖤و یک دقیقه روش فکر کن اگه الان بچه دارید یا باردارید امیدوارم بهترین و آزادانه ترین زندگیو براش بسازید🍃 داشتم به خدای رنگین کمون عادت میکردم که بارون اومد و یادم داد....💔🥀بچه ها نخندینا...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من تا پریروز ازش متنفر بودم ولی نشستیم باهم حرف زدیم قرار شد از نو شروع کنیم هیچی فعلا مخمو زده تا بعدش

چرا بزایم پسری جامو بندازه پشت دری روم بکشه پالون خری عروسم بگه جادوگری   عوضش میزایم دختری جامو بندازه تو پنج دری روم بکشه لحاف زری دامادم بگه تاج سری.😁🤣👑👑
2731

تنفر ندارم صددرصد عاشقشم  

شوهر خیالیمو میگم

غروبم مرگ رو دوشم طلوعم کن تو میتونی...تمومم سایه میپوشم شروعم کن تو میتونی...شدم خورشید غرق خون میون مغرب دریا...منو با چشمای بازت ببر تا مشرق رویا
2738
صفر😐😐😐😐

پروفایلت عکس خودتونه قیافه ات جذابه

به حق الحسین                                                                                  اللهم العجل لولیّک الفرج                                                             ❤❤❤                                                                    دعای من                                                                       درروضها. اباعبدالله حسین علیه‌السلام                                                                                فقط ظهورامام زمانم 
آبگوشت درست کردم میگه چرا نخود و لوبیا توش ریختی؟؟ خب من نزنم جررررش بدم. بهش گفتم لیاقتت همون برنجه ...

😂😂😂من سالاد ماکارونی درست کردم شوهرم گفت بدون سیب زمینی آبپز اصلا خوب نمیشه جدا سیب زمینی پختم برا اون فقط ریختم بعد میگه چرا انقدر درشته گفتم مامانت همینجوری میکنه😂😂فکر کردم اونجوری درشت دوست داره نگو مامانش حوصلش نمیکشییده اونقدر گنده میکرده😂

زندگی مثل مادرت نیست که برای شام صدات کنه،زندگی ولت میکنه تا ازگشنگی بمیری😐خدایا مراقب آدم های خوب زندگیم باش...
خداروشکر یه سوراخ امیدی مونده 😑😑😑😑 😅😅😅😅😅😅

😂😂😂😂😂😂😂😂

نه اونو گذاشتم واسه بالای چهل سال

که میدونم مامی کچلم میکنه اونقدر که میگه ازدواج کن😂😂😂😂

زیباترین هندسه زندگی اینه،پلی از امید بسازی بالاتر از دریای ناامیدی😍😍😍                                         ........لaدaن.........                                                                 ❤❤❤❤دوستتون دارم❤❤❤❤
2706