2726
عنوان

وبازهم برادرشوهر😭

713 بازدید | 18 پست

امروز شوهرم زنگ زد برادرشوهر بزرگم که چندساله قطع ارتباطی فقط هرزگاهی تماس داشتن باهم، زنگ زده دعوت کرده، منم گفتم خب چی میشه، ناگفته نمونه این ٱقا چندی پیش از شوهرم بابت کاراش عذرخواهی کرده، شوهرمم گفت چند بار تا حالا ازم معذرت خواسته یه سر بریم،  من گفتم باشه، ولی همش استرس دارم، میترسم شوهرم باهاشون قاطی شه، دوباره باهاشون صمیمی بشه، بعد اینم بگم من شرطم برا ازدواج این بود که شوهرم مشروب نخوره اونم لب نزد دیگه، الان میگم نکنه مثلا یه وقتی بهش تعارف کنن اونم برداره بخوره، نمیدونم این فکرا اصلا مث خوره تو جونمه شما تایپیک ای قبلمم بخونید متوجه میشید😔😔😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

درمورد مشروب قبل رفتن باهاش صحبت کن وللللی سعی نکن برادرشو ازش دور کنی. برادرشه. باهم بزرگ شدن. اصلا حق دخالت نداری شما

G>⬆️⬇️   میشه برای سالم بدنیا اومدن بچه ام یه صلوات بفرستین ؟؟؟ پروردگارا... نمیگویم دستم را بگیر. سالهاست که گرفته ای.. رهایم نکن.   
2706