2737
2734
عنوان

خانما شبا از طبقه بالا یه صداهایی میاد که خیلی میترسم

| مشاهده متن کامل بحث + 1591 بازدید | 132 پست
دست شما دردنکنه من یادم رفت بگم که یه بار حامله شدم ومادرشوهرمث‌توی‌خونه میدیدم که راه میره(البته م ...

الهی خیلی ناراحت شدم برای بچتون=(

💙 عشق زبانیست که بی آن نتوان زیست 💙               

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الهی خیلی ناراحت شدم برای بچتون=(

اره بدجوری گوشه گیر شدم بعد اون ولی بعدش خدا دخترمو بهم داد

از من میپرسن چرا انقدر جدی هستی؟؟چرا انقدر بیحوصله وبیحالی؟؟چرا حوصله هیچیو نداری؟؟چرا مثل یه تیکه سنگی؟چرا هیچی نمیخندونتت؟؟چراانقدر مغروری؟؟.     باید بگم هر سنگی از اسمون خدا اومد خورد توسر من حالا که مقصر بودم چه نبودم هرچی بودم خداسریع تقاصشو گذاشت تو‌کاسم ولی مشکل میدونی کجا بود؟اینجابود اونایی که هرکاری باهام کردن هنوزم دارن عشقو حال میکنن. بخاطر اینه مثل یه تیکه سنگم اره من اینم یه تیکه سنگ بی احساس   کاربر ⬅️‌ @saramaman ➡️هستم☹️ترکوندنم🥺
2731
انشالله دخترتون انسان بزرگی میشه و به خیلی کمک میکنه    

خیلی خیلی ممنونم از ارزوی قشنگتون😊

از من میپرسن چرا انقدر جدی هستی؟؟چرا انقدر بیحوصله وبیحالی؟؟چرا حوصله هیچیو نداری؟؟چرا مثل یه تیکه سنگی؟چرا هیچی نمیخندونتت؟؟چراانقدر مغروری؟؟.     باید بگم هر سنگی از اسمون خدا اومد خورد توسر من حالا که مقصر بودم چه نبودم هرچی بودم خداسریع تقاصشو گذاشت تو‌کاسم ولی مشکل میدونی کجا بود؟اینجابود اونایی که هرکاری باهام کردن هنوزم دارن عشقو حال میکنن. بخاطر اینه مثل یه تیکه سنگم اره من اینم یه تیکه سنگ بی احساس   کاربر ⬅️‌ @saramaman ➡️هستم☹️ترکوندنم🥺
2738

اره منم یه همچین چیزی واسم پیش اومده بود خونه اپارتمانی بود از ساعت چهار به بعد بدو بدو سرو صدا.......یا مثلا صدای خروپف میومد یه شب رفتم بالا دیدم کسی نیست حفاظ بسته صبم پرسیدم انگار فقط خریده بودنش کسی زندگی نمیکرده.....خلاصه خیلی ترسیدم

خونه ما هرشبببب دقیق از ساعت یک شب به بعد صدای بدو بدو تا ساعت سه شب میاد انگار هی یکی میدوئه اونور میدوئه اینور.ما طبقه اخریم همسایه پایینیا فک میکردن ماییم منم بچه نداشتم گفتن فک کردیم خودتو شوهرت هرشب بدو بدو دارین😐خلاصه ماهم نبودیم ولی اون صدا همچنان هرشب سر وقتش میاد قشنگ ثدای بدو بدوی پا هست این نیست که اشتباه بگیریم.همه پشماشون ریخته تو ساختمون ما خلاصه.تازه یه مدتم بخدا سر یه ساعت مشخث نصف شبا صدای جیر جیر در میومد از بالا پشت بوم درچوبی رو انگار باز و بسته میکردن یواش.خداروشکر قطع شد اون

چی میگین شما من اصلا نمیفهمم مگه جن کریستالی و بلوری و پلاستیکی هم هست ؟ 

😂😂نه عزیزم ایشون گفتن کریستالن منم گفتم شاید پلاستیکی باشن.کریستال ها موجودات فضایین فک کنم از خیلی وقت پیش اومدن رو زمین میتونی بری درموردشون تحقیق کنی

2706