2726
عنوان

خانما شنبه میخوام برم خرید با نامزدم نمیدونم تنها برم نرم😐

| مشاهده متن کامل بحث + 1010 بازدید | 45 پست
مادرش رو فقط دیدم خواهراش تهرانن  جاری هم یه دونخ دارم پا به ماهه جم نمیخوره مادرش هست بیاو ه ...

شوهرت خوبه؟؟

چرا جدا شده از زنش؟؟

ایشالا خوشبخت بشی

وقتی فهمیدم باردارم خیلی خوش حال شدم مثل همه خانوما ، ولی این حس وقتی دو برابر شد که فهمیدم یه انسان از جنس خودم تو دلم دارم، مثل خودم لطیف، احساساتی، مثل همه دخترای این سرزمین مهربون، من خوش حالم که یه دختر تو دلم دارم، که وقتی به دنیا بیاد موهای طلایی رنگشو براش خرگوشی میبندم، وقتی اولین بار بهم بگه مامان همون جا میمیرم و زنده میشم وقتی اولین بار مقنعه سرش کنه و بره مدرسه من با ذوق نکاهش میکنم، وقتی یه دختر موفق تو جامعه باشه من به خودم افتخار میکنم، دلوین عزیزم، تو اومدی تو زندگیم که بشی همه چیزم، دختر داشتن حس متفاوتیه، و مامان یه دختر بودن متفاوت تر❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب چی پرسیدی من شبی یه ساعت میام نت ساعتی نت تموم میشه میره تا شب بعدی خیلی ریپلای ها و نمیبینم ایتج ...

گفتم من همیشه تاپیکاتو میخونم خوش حال شدم ازدواج کردی بعدم گفتم از نامزدت بگو کنجکاوم😐

وقتی فهمیدم باردارم خیلی خوش حال شدم مثل همه خانوما ، ولی این حس وقتی دو برابر شد که فهمیدم یه انسان از جنس خودم تو دلم دارم، مثل خودم لطیف، احساساتی، مثل همه دخترای این سرزمین مهربون، من خوش حالم که یه دختر تو دلم دارم، که وقتی به دنیا بیاد موهای طلایی رنگشو براش خرگوشی میبندم، وقتی اولین بار بهم بگه مامان همون جا میمیرم و زنده میشم وقتی اولین بار مقنعه سرش کنه و بره مدرسه من با ذوق نکاهش میکنم، وقتی یه دختر موفق تو جامعه باشه من به خودم افتخار میکنم، دلوین عزیزم، تو اومدی تو زندگیم که بشی همه چیزم، دختر داشتن حس متفاوتیه، و مامان یه دختر بودن متفاوت تر❤
مادرش رو فقط دیدم خواهراش تهرانن  جاری هم یه دونخ دارم پا به ماهه جم نمیخوره مادرش هست بیاو ه ...

دختر خالت دختر عموت دختر عمه کسی نداری؟ 

لایق هستم ی صلوات مهمونم کنین و برام دعا کنید ❣️🙂🥺ممنون😍🌷
2728
ماشاالله همه یه مشکلی دارن😁😁

ولی تا اینجا زن فوق العاده ای بوده هی میومد خواستگاری صلوات میفدستاد برا من داداشم میگفت مورد داره شش میزنه ولی از مادرم بهتره فقط خیلی حرررررف میزنه

LAW_student

😑پس کیو ببری دخترخاله دختر عمویی چیزی 

اگه چشم های من دریاست تو غرقش میشی؟تودریا شو اوژنی بعد بشینو ببین چطور غرقت میشم.. پس بزارغرقت کنم. . . .
شوهرت خوبه؟؟ چرا جدا شده از زنش؟؟ ایشالا خوشبخت بشی

سر طولانی شدن دوران عقد تحقیق زیاد کردم از خونواده زن سابقش گفتن سر لجبلزی دو طرف طفلی 11 بار برا مهریه نفقه بازداشت شده فقط😅😅😅

به من همون شب اول شرط کرد همون ساعت عقد میای تو خونه من یه ساعتم نبابد طول بکشه عقد 

LAW_student
چراخودتو نامزدت تنها نمیرین!!؟؟    

ببین اینجا وحشی ان مردم حرف درمیارن به خصوص اینکه من طلاف گرفتم اصلا کسی نمیدونه من قراره با این ازدواح کنم میگن اره رفته صیعه شده همه چی میگن کلا آبروم برام مهمه

LAW_student
سر طولانی شدن دوران عقد تحقیق زیاد کردم از خونواده زن سابقش گفتن سر لجبلزی دو طرف طفلی 11 بار برا مه ...

ینی عقد بودن؟؟ جدا شدن

2706