2726
عنوان

بارداری

57 بازدید | 7 پست

سلام دوستان من ماه اول بارداری هستم،سونو داخل مطب چیزی نشون نداد،رفتم سونو داخل واژن بازم چیز دقیقی نگفتن فقط نوشته یک ناحیه اکوژن حاوی سیستیک مرکزی به ابعاد ۱۶*۱۹ میلیمتر در ادنکس چپ دیده میشود،شما چیزی میدونید لطفا راهنمایی کنید ممنون میشم،ممکنه بارداری خارج رحم باشه،چون چیزی مشخص نشده،در ضمن گفتن یه چیز مشکوک تو رحم هست ولی با اطمینان نمیشه گفت چیه 

من هفته پنج رفتم با سونوی شکمی هم ساکو دید هم جنینو دید هم قلبش زد.نمیدونم واس شما چجوریاست شاید دیرت تشکیل شه

من ریخته ام در رگِ توشیره جان؛هی چرخ بزن درمن ودل رابتکان ؛ این همنفسی چه حس و حالی دارد؛درپیکرمن دوقلب دارد ضربان❤

چند هفته هستی عزیزم

بالاخره اون دوتا فندوقای 3روزه و 7هفته من 🍼🍼ک نیمه راه مامانشونو تنها گذاشتن پیش خدا واسطه میشن و روحشون تو ی جسم دیگه بزودی زود برمیگرده و صحیح وسلامت بغلشون میکنم..میشه واسم صلوات بفرستی ک منم تو 1400 مادربشم و شبها با گریه نخوابم؟😢

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
میگه ممکنه ۴ هفته باشه

هنوووز خ زوده باید هفته 5 تا 8بری

بالاخره اون دوتا فندوقای 3روزه و 7هفته من 🍼🍼ک نیمه راه مامانشونو تنها گذاشتن پیش خدا واسطه میشن و روحشون تو ی جسم دیگه بزودی زود برمیگرده و صحیح وسلامت بغلشون میکنم..میشه واسم صلوات بفرستی ک منم تو 1400 مادربشم و شبها با گریه نخوابم؟😢