2726
عنوان

بس کنید دیگه مسخره بازیا رو 😒 !!!!

266 بازدید | 9 پست

هی تاپیک میزنید این ۱۲ سالگی ازدواج کرد 

اون یکی ۱۷ سالگی دوتا بچه داشت 

اون یکی ۱۸ سالش بود قد ۴۰ ساله ها میفهمید ۳ تا بچه داشت 😒😒😒😒

که چی ؟ دقیقا چه هدفی دارید ؟ بدبختی و فقر فرهنگی جار زدن داره ؟ من چی کنم خب براشون ؟ 🤷

زنگ بزنید ۱۲۳ جلوی ازدواجشونو میگیرن یا مشاور اینا میفرستن یا خودتون براشون یه کاری کنید 

بسه دیگه ! فقط مونده همین کودک همسریو رواج بدید 

مرسی اه 😐🏃‍♀️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دقیقا چنین چیزایی به هیچکس مربوط نیست طرف دلش خواسته اون سن ازدواج کنه به کسی چه؟؟؟

وزن اولیه ۶۸.۸۰۰ ، ماهی دو کیلو کاهش با رعایت و کم خوری و کالری شماری (بدون ورزش)، وزن فعلی بعد از ۷ ماه ، ۵۴.۴۰۰    تو زندگی اگه درست موندن و به موقع رفتن رو یاد بگیری همیشه محترمی 
2728

هیچی به اندازه این جمله که میگن یه 14 ساله اندازه 40 ساله میفهمه حالمو بهم نمیزنه و عصابمو خورد نمیکنه😒😒😒

فقط 27 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خوش اومدی تو دل مامانی❤
دقیقا چنین چیزایی به هیچکس مربوط نیست طرف دلش خواسته اون سن ازدواج کنه به کسی چه؟؟؟

من منظورم این نبود اصلا 

کودک همسری که مسئله اجتماعیه بایدد جلوشو بگیرن  اما اینجا گفتنش فایده نداره 

دقیقا ب ما ربطی نداره

فک کن خدا با اون همه بزرگی دوسِت داره ،حتی فک کردن بهش هم آروم میکنه دله آدمو😍  حاجی حالِ یِه ایران بدع هرچی داشتیم و شکافتنش حاجی دزد اَ ایران زیاد زده چی میشد اگه سرجاش میزاشتنش/: ای ساربان آهسته ران من میهنم غم دیده است       شادمهر چقدر حق میگه |▪تو مثلِ هوایِ خوبِه بَعدِ بارونی▪︎|                    
من منظورم این نبود اصلا  کودک همسری که مسئله اجتماعیه بایدد جلوشو بگیرن  اما اینجا گفتنش ...

نه من که شمارو نگفتم استارتر عزیز

من کساییو گفتم بهشون هیچ ربطی نداره که دقیقا تاپیک میزنن که فلانی تو سن کم ازدواج کرده دقیقا به اونا که تاپیک میزنن رواج میدن کودک همسری رو ربطی نداره

وزن اولیه ۶۸.۸۰۰ ، ماهی دو کیلو کاهش با رعایت و کم خوری و کالری شماری (بدون ورزش)، وزن فعلی بعد از ۷ ماه ، ۵۴.۴۰۰    تو زندگی اگه درست موندن و به موقع رفتن رو یاد بگیری همیشه محترمی 

ااای آره بخدا گل گفتی یعنی از وقتی اومدم نینیسایت فک میکنم از همه عقب موندم😂 من 25 سالگی ازدواج کردم و 30 سالگی هم میخوام مامان شم ولی انگار هیشکی همسن من تو شرایطم نیست همشون بچه سومشونم اومده و من هنوز نی نی ندارم😂😂😂 اینجا همه 15 سالگی ازدواج کردن انگار😐