2737
2734

کسی هست؟

دخترم مشکوک به بک بیماری یک ازمایش دادیم باید جوابش منفی بشه حدود دوماه بعد میدن جوابشو کسی هست کسیو میشناسید

انقدر خوشبخت باش که صدای آرامشت گوش فلک را کر کند

براش سرنمازدعامیکنم خودم که هرچی ازخداخواستم بهم دادالهی به دخترتم شفامیده🙏

💔همسرم💔جای توزیرخروارهاخاک نیست بلکه کنارمن هست کنارمنی ک عاشقانه تورودوست داشتم ودوست دارم و دوست خواهم داشت😔        💔همه کسم💔توازپیشم پرکشیدی ورفتی واکنون من ماندم و آینده ای پرازدرد😔

التماست میکنم دعاش کن چهارماهسه فقط بعد هفت سال مثل معجزه باردار شدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

الهی به حق بزرگی پروردگار بهترین جواب ازمایش رو از جانب خدا دریافت کنید و خدا دخترتون رو بهتون ببخشه و شفا حاصل بشه ..هر روز براش سوره نجم بخونید انشالا خدا رحمش شامل حالتون میشه مطمین باشید  

براپسرم و خودمم دعا میکنی؟منم از سرپسرم خیلی میترسم.تو روخدا باشه؟توروخدا دعا کن برا پسرم بعدخودم

من خیلی وقته مردم.فقط زوری نفس میکشم
2738
الهی به حق بزرگی پروردگار بهترین جواب ازمایش رو از جانب خدا دریافت کنید و خدا دخترتون رو بهتون ببخشه ...

حتما میخونم

التماست میکنم دعاش کن چهارماهسه فقط بعد هفت سال مثل معجزه باردار شدم

اینجوری نگوابجی شرمندم نکن💋 من فقط بنده خداهستم وهرکیوگرفتارمیبینم خودم براش دعامیکنم الهی فاطمه زهراخودش شفاش میده توکلت به خداباشه خودتم دعاکن 🙏به امیدروزی که تاپیک بزنی وخبرسلامتیشوبهم بدی وتگم کنی🙏💋

💔همسرم💔جای توزیرخروارهاخاک نیست بلکه کنارمن هست کنارمنی ک عاشقانه تورودوست داشتم ودوست دارم و دوست خواهم داشت😔        💔همه کسم💔توازپیشم پرکشیدی ورفتی واکنون من ماندم و آینده ای پرازدرد😔
برامنم دعا کنین خواهرای خوب

الهی هرمشکلی داری حل شه🙏

اینجوری نگوابجی شرمندم نکن💋 من فقط بنده خداهستم وهرکیوگرفتارمیبینم خودم براش دعامیکنم الهی فاطمه زه ...

حتما میکنم دلم خونه شاید خدا به دل پاک شما نگاه ککه بچمو بهم ببخشه

2706