2733
2734

امروز تولدمه خواهرشوهرم تاالان تبریک نگفته هرسال میگف خیلی حرصم گرفته سردردگرفتم کلاهمینم بابت هرچیزی حرص میخورم تامرزسکته چیکارررررکنم مشاورم رفتم درست نشد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اخه خودم خیلی معرفت به خرج میدم واسه بقیه😐😑

اگه معرفت باشه انتظار جبران نباید داشته باشی 

پس معرفت نیست و خودشیرینی یا خودی نشون دادنه.

تو هم مثل خودشون رفتار کن 

کسی بهت ارزش داد تو هم ارزش بده.

تولدت هم خیییلللیییی مبارک باشه.

و چه کس از آیین پاک ابراهیم روی گرداند به جز مردم بیخرد؟! زیرا ما ابراهیم را در دنیا (به شرف رسالت) برگزیدیم و البته در آخرت هم از شایستگان است.     وَمَنْ يَرْغَبُ عَنْ مِلَّةِ إِبْرَاهِيمَ إِلَّا مَنْ سَفِهَ نَفْسَهُ ۚ وَلَقَدِ اصْطَفَيْنَاهُ فِي الدُّنْيَا ۖ وَإِنَّهُ فِي الْآخِرَةِ لَمِنَ الصَّالِحِينَ آیه ۱۰۳ سوره بقره                                           تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)
2738
اخه خودم خیلی معرفت به خرج میدم واسه بقیه😐😑

اون کارها را بخاطر تایید طرفت انجام نده بخاطر تایید خدا انجام بده  همیشه طرف حسابت خدا باشه

سخت ترین قسمت زندگی  اونجاست که فقط خودت باید خودت رو اروم کنی 
خب من خودشیرینی میکنم اونام خودشیرینی کنن چی میشه مگه.....مرسی عزیزم

اینطوری اذیت میشی

همون طور که گفتم به کسی ارزش بده که بهت ارزش بده 

و چه کس از آیین پاک ابراهیم روی گرداند به جز مردم بیخرد؟! زیرا ما ابراهیم را در دنیا (به شرف رسالت) برگزیدیم و البته در آخرت هم از شایستگان است.     وَمَنْ يَرْغَبُ عَنْ مِلَّةِ إِبْرَاهِيمَ إِلَّا مَنْ سَفِهَ نَفْسَهُ ۚ وَلَقَدِ اصْطَفَيْنَاهُ فِي الدُّنْيَا ۖ وَإِنَّهُ فِي الْآخِرَةِ لَمِنَ الصَّالِحِينَ آیه ۱۰۳ سوره بقره                                           تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)
2706