2737
2734
عنوان

جای من بودین چیکار میکردین؟

615 بازدید | 41 پست

بچها اونایی ک تاپیکامو خوندن.اگ خدایی نکرده جای من بودین چیکار میکردین.بازم میشستین این شوهرو تحمل کنین یا نه. از وقتی ک تعهد داده دیگ منو نمیزنه ولی هنوزم همون کارا رو میکنه خیلی هنوزم مشکوکه .هنوزم کار درست و حسابی نداره صبح تا شب الاف میچرخه همش میگه اسنپم. تازگیا هیچی هم برای خونه نمیخره میگه پول ندارم ولی برای ماشینش خرج میکنه هر چی ک تموم میشه داخل خونه میگم بخر میره از خونه مامانش اینا میاره حتی ۵ هزار تومن هم بهم نمیده و میگه ب تو اعتباری نیست شناسنامم گرفته و نمیده بهم.چیکار کنم؟مامانم اینا میخوان سیسمونیمو بیارن ولی هی میگم صبرکنین صبرکنین .نمیدونم بیارن یا ن . 

زندگیم دخترم آوا

تو این اوضاع حامله ای؟؟؟؟؟؟؟

به شما ربطی نداره من کی ازدواج میکنم🙄به شما ربطی نداره من کی بچه دار میشم🙄به شما ربطی نداره جنسیت بچه من چیه🙄به شما ربطی نداره من‌دلم دختر میخواد یا پسر🙄به شما ربطی نداره من بچه دوم میارم یا نه🙄به شما ربطی نداره اسم بچه ی من خوبه یا بد🙄به شما ربطی نداره چرا طلاق گرفتم🙄به شما ربطی نداره من چی میپوشم🙄 اینه توالت مردم نباشید! اگه چاق شدن،لاغر شدن،پیر شدن یا هر چی شاید باورتون نشه ولی توالتشون اینه‌ داره و لازم نیست شما جیزی بگی😏توی تاپیک هام تجربه شخصی خودم از کنترول تنبلی تخمدان رو نوشتم.کاش ما ایرانیا یاد بگیریم خونه زن حامله و زنی که بچه تا ۳ سال داره نریم🙄ما زنا باید یاد بگیریم خیانت به ذات ادم برمیگرده نه رفت امد با سایر خانم ها😑اینجا ۹۰ درصد زنا توهم دارن که همه عالم و ادم دنبال شوهراشونن😏مال خودت تحفه😐.یک زن مدرن و موفق در این دوران  چندین نقش‌داره:۱.زن بودن ۲.فرزند بودن  ۳.همسر بودن ۴.مادر بودن  ۵.شاغل بودن  ۶.محصل بودن... وقتی میام نی نی سایت میبینم زنان مملکتم هیچ تغییری نسبت به دهه های ۲۰‌و ۳۰ نکردن!!! با همون طرز فکر ،با همون رفتار،‌با همون برخورد،با همون عقل،با همون‌عادات،با همون خرافات.،همون ‌خود کم‌بینی، همون وسیله برای مردان،همون زنان علیه زنان......فقط یه برچسپ فوق لیسانس خوردن و لباساشون عوض ‌شده..تو نی نی سایت اگه عروس مظلومی نباشی یعنی دریده ای..اخه اینجا همه عادت کردن برده باشن‌،،پس‌ فقط ‌برده های‌ سربزیر تایید میشن...تاپیک‌های جنسی مخصوصن اونایی که رخت و خواب پهن میکنن فورن گزارش میزنم چون اینجا سایت پ..نیست ،ما هم ماما تشخیص بکارت نیستیم...بچه ببینم‌تو سایت گزارش‌ میزنم..چون جاش اینجا نیست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

تواین اوضاع حامله ای

بعدشم نباید مامانت اینا سیسمونی میخریدن بااین اخلاق همسرت کارمیکرد میخرید وظیفه خانوادت نیس که چه برسه همسرتونم این وضع داره

ای حضرت عباس دلم رادریاب                  السلام علیک یا ابا عبدالله الحسین🏴◼
خب با این اوصاف بچه اوردنت چی بود خواهر من

من از همون اولم بچه نمیخواستم ب این زودیا بس ک مادرشوهرم تو گوش شوهرم خوند ی بچه بیارین ب زندگی پایبند بشین از بس ک گف شد. من قرص میخوردم نمیدونم اصلا چطوری اینجوری شد😭

زندگیم دخترم آوا
یعنی حامله ام هستی کتک میزنه؟

میزد ولی رفتم قهر اومد تعهد محضری داد ک نزنه و با وساطت پدربزرگم و بابام و پر خودش برگشتم. ک ای کاش برنمیگشتم😭😭😭

زندگیم دخترم آوا
2738
میزد ولی رفتم قهر اومد تعهد محضری داد ک نزنه و با وساطت پدربزرگم و بابام و پر خودش برگشتم. ک ای کاش ...

کسی که دلش اومده به بی پناه ترین موجود یعنی زن حامله حمله و کتک بزنه قطعا دل نداره .و ببخشید ادم نیس .چرا باید تحملش کنی

کسی که دلش اومده به بی پناه ترین موجود یعنی زن حامله حمله و کتک بزنه قطعا دل نداره .و ببخشید ادم نیس ...

بخاطر اینکه مچشو با کسی گرفته بودم منو کلی زد و از خونه بیرون کرد ساعت ۸ شب بعدم ک رفتم افتاد ب غلط کردمو ببخشید😭😭

زندگیم دخترم آوا

عزیزم خانواده اش کمکت نمیکنن

حداقل تا بچه ب دنیا بیاد و تکلیفتو روشن کنی

به زودی در این مکان تیکر بارداری نصب میگردد🤩💞 خیلی وقته از این امضا می گذره خدایا تنها امیدم دامنم رو سبز کن...عاشق همسرم و زندگیم هستم🤩❤️
عزیزم خانواده اش کمکت نمیکنن حداقل تا بچه ب دنیا بیاد و تکلیفتو روشن کنی

خانوادش سر اینکه رفتم قهر و پسرشون تعهد داده با من قهرن و حتی جواب سلامم نمیدن😭

زندگیم دخترم آوا
خانوادش سر اینکه رفتم قهر و پسرشون تعهد داده با من قهرن و حتی جواب سلامم نمیدن😭

اخه چه مرگشه شوهرت 

چرا اینطور میکنه 

چطور دلش میاد اخه 

از تو بدش میاد از بچه خودشم بدش میاد

ای بابا

سیسمونی نمیخوای عزیزمن 

زایمان ک کردی برو خونه پدرت تا فکری ب حالت بکنن

به زودی در این مکان تیکر بارداری نصب میگردد🤩💞 خیلی وقته از این امضا می گذره خدایا تنها امیدم دامنم رو سبز کن...عاشق همسرم و زندگیم هستم🤩❤️
خیانتم کرده  که.بنظرت خودت این ادم ارزششو داره؟

میدونم خودم.فقط نمیدونم چرا برگشتم و الان ب چ بهونه ای برگردم خونه بابام اینا اخه منم تعهد دادم که خونه رو بدون عذرموجه ترک نکنم😭😭😭😭😭 تو این ۸ ماه و ۲ روز خیلیی استرس بهم وارد کردن همش در حال حرص خوردن بودم و یا کتک خوردن و مچ گرفتن😭 نمیدونم چیکار کنم مث خر گیر کردم تو گل😭😭😭 

زندگیم دخترم آوا
2706