2410
2553
عنوان

یه خوابی دیدم 🤣

95 بازدید | 8 پست

وای خدایااا ممنونم که خواب بود خواب دیدم مادرشوهرم اومد عیادت ماااا خونه افتضاح بود نمیدونستم کدوم اتاق تمیز کنم اومد ظرف رو بشوره من نزاشتم بزور شست آخرش گفت چرا خونه اینطوریه گزاشت رفت وقتی بیدارشدم گفت خدایا شکرت حالا خدایش خونم زیاد نامرتب نیست دوتا بچه کوچیک دارم بیشتر وسیله رو اونا میریزن ومن چون کسی سر زده نمیاد سخت نمیگیرم اوایل خیلی حرص میخوردم بد دیدم گناه دارن چیزی نگم تو خوابم این خانواده شوهر آدم حرص میدن عه 🤣🤣🤣🤣

دختر قشنگم پسر پهلونم مامان عاشقانه دوستون داره ای کاش همیشه بچه بودید آخه هرچی بزرگتر بشین فاصله ما از هم بیشتر میشه من خستگی الان به جون میخرم فقط این روزا زود تموم نشن همیشه برقرار باشین منتظر یه نی نی باشین به زودی 😍💋

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
https://www.ninisite.com/discussion/topic/5773169/سوپرایزولنتاین-وروزمادر-بااین-روشفوق-محرمانه

شورش رو در آوردی😏😏😏

و چه کس از آیین پاک ابراهیم روی گرداند به جز مردم بیخرد؟! زیرا ما ابراهیم را در دنیا (به شرف رسالت) برگزیدیم و البته در آخرت هم از شایستگان است.     وَمَنْ يَرْغَبُ عَنْ مِلَّةِ إِبْرَاهِيمَ إِلَّا مَنْ سَفِهَ نَفْسَهُ ۚ وَلَقَدِ اصْطَفَيْنَاهُ فِي الدُّنْيَا ۖ وَإِنَّهُ فِي الْآخِرَةِ لَمِنَ الصَّالِحِينَ آیه ۱۰۳ سوره بقره                                           تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)
خجالتم خوب چیزیه 

گزارش بزنیم برا تاپیکش؟

و چه کس از آیین پاک ابراهیم روی گرداند به جز مردم بیخرد؟! زیرا ما ابراهیم را در دنیا (به شرف رسالت) برگزیدیم و البته در آخرت هم از شایستگان است.     وَمَنْ يَرْغَبُ عَنْ مِلَّةِ إِبْرَاهِيمَ إِلَّا مَنْ سَفِهَ نَفْسَهُ ۚ وَلَقَدِ اصْطَفَيْنَاهُ فِي الدُّنْيَا ۖ وَإِنَّهُ فِي الْآخِرَةِ لَمِنَ الصَّالِحِينَ آیه ۱۰۳ سوره بقره                                           تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)
زدم شما هم بزن 

زدم.

2714