2733
2734
عنوان

خواب دیدم شوهرم با خواهرم ازدواج کرده

| مشاهده متن کامل بحث + 4153 بازدید | 58 پست
منم چند بار دیدم از حرص چند روزی حوصله نداشتم😂😂😂بعضی حرفارو نباید به شوهرت بگی پرومیشه فردا یه چی ...

وا چه حرفا...توو اسلام ازدواج همزمان دو خواهر با یک مرد حرامه عزیزم...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نمیگفتم که دق میکردم دست خودم نبود نصفه شبی بیدارش کردم 

حالا اگه خودشم سر براه بود تو فکرشو قلقلک دادی

الهی وربی من لی غیرک  اللهم عجل لولیک الفرج  اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
2728
یعنی تعبیر اینا نداره  بخدا اگه بخواد یه درصد واقعیت داشته باشه جفتشونو باهم آتیش میزنم

عزیزم چیزی نیس. من هزار بار خواب دیدم شوهرم با خواهرم یا زن داششم ازدواج کردن🤣چون ذهن آدم مشغوله خواب اینطوری می‌بینیم. ولی واسش تعریف نکن

خدایا خودتم شاهد بودی که چقد سختی کشیدیم و چقد دلمون شکست و همچنان دل میشکونن.. به هر سازی ک این روزگار زد رقصیدیم...خدایا بند دلمو محکم کن انقد محکم که هیچ وقت پاره نشه🥺به ما صبر و توان و تحمل بده تا از امتحان تو سربلند بیرون بیایم🙏(از خیلیییی از آدما گله دارم همشونو روز قیامت تسویه میکنم) اگه ی صلوات ب نیت رز من بخونین ی دنیا ممنونتون میشم 
نمی‌گم که میخواد با خواهرش ازدواج کنه میگم نباید هر چیزی یا ...به شوهرش توضیح بده

دقیقا  

چند وقت پیش فکر کنم شب یلدا بود فال باز کردم واسه شوهرم توش نوشته بود ازدواج درپیش داری اصلا نخوندم اونجای فالو فقط گفتم نوشته به زنت محبت کن

الهی وربی من لی غیرک  اللهم عجل لولیک الفرج  اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
2738

خواب دیدم تو یه خونه اییم با حیاط بزرگ که دوسپسر دوران مجردیمم اونجا تو اون خونن بعد مدتی که مثلا شوهرم پر پر شده بود با اون نامزد میکنم که شوهرم با پسرم میاد تو خونه میگه اشتباه کردم فلان کردم برگردو از این حرفا 

دقیقا     چند وقت پیش فکر کنم شب یلدا بود فال باز کردم واسه شوهرم توش نوشته بود ازدواج در ...

اخرشو خوب اومدی😂😂😂منم بهش میگم یار وفادار وصادقی داری 🤣🤣اونم دوسه روز مراقب حرف زدنه وبعد....

اخرشو خوب اومدی😂😂😂منم بهش میگم یار وفادار وصادقی داری 🤣🤣اونم دوسه روز مراقب حرف زدنه وبعد....

مثل من

2706